Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Satılık lisans XenForo 2.1.9 Lisans 500 TL'ye Satılıktır

500tl beadava ama güzel forum

O domainin sahibi yabancı diye biliyorum. Sanırım google'dan ban yediler, o yüzden babiato.co ya geçiş yaptılar diye biliyorum.

Babiato.org lisansını mı satmış babiato'nun sahibi şimdi :D Beynim error verdi :D

O domainin sahibi yabancı diye biliyorum. Sanırım google'dan ban yediler, o yüzden babiato.co ya geçiş yaptılar diye biliyorum.

Babiato.org lisansını mı satmış babiato'nun sahibi şimdi :D Beynim error verdi :D
aynen googleda çıkan bir forum bende biliyorum aklıma yeni geldi 500tl çok maqkul bir fiyat anlayamadım :D

alexada dünya sıralamasında 43.000 binde

kankalar valla bir projede kullanıyorduk sonra proje bitti bende dedim devamlı takıldığım foruma lisanslıyim boş durmasın ondan sonra onlar da istemediler ware z kullanıcaz dediler öyle kalmıştı yani :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.