Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XenForo 2.1.8 için Türkçe dil paketi

Türkçe Yama XenForo 2.1.8 için Türkçe dil paketi 4.1.4

indirmek için izniniz yok

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2.1.8 için Türkçe dil paketi - XenForo 2.1.8 için Türkçe yama,dil dosyası

XenForo 2.1.8 Türkçe yama,Dil paketi
XenForo 2.1.8 Türkçe yaması, Türkçe dil paketidir.​
Xenforo 2.1.X değişiklikleri sürekli güncellenecek xenforo güncellemelerini takip ederek güncel Türkçe yama,Türkçe dil paketi sizlerin kullanımına sunulacaktır.​

Türkçe yama versiyon 4.1.4 Güncelleme içeriği
XenForo 2.1.8 için...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Ben sisteminize yeni kayıt oldum.Paylaşımınız için teşekkür ederim.

eTiKeT™ eTiKeT™ abi türkçe yamayı kurarken bu hatayı alıyorum özel mesaj ile bilgilerim vardı bir bakarmısınz rıca etsem

XF\Db\Exception: MySQL query error [1366]: Incorrect string value: '\xF0\x9F\x98\x89\x0A' for column 'phrase_text' at row 1 in src/XF/Db/AbstractStatement.php at line 228
  1. XF\Db\AbstractStatement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 196
  2. XF\Db\Mysqli\Statement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 77
  3. XF\Db\Mysqli\Statement->execute() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 94
  4. XF\Db\AbstractAdapter->query() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 221
  5. XF\Db\AbstractAdapter->insert() in src/XF/Mvc/Entity/Entity.php at line 1463
  6. XF\Mvc\Entity\Entity->_saveToSource() in src/XF/Mvc/Entity/Entity.php at line 1195
  7. XF\Mvc\Entity\Entity->save() in src/XF/Service/Phrase/Import.php at line 57
  8. XF\Service\Phrase\Import->importFromXml() in src/XF/Service/Language/Import.php at line 121
  9. XF\Service\Language\Import->importFromXml() in src/XF/Admin/Controller/Language.php at line 316
  10. XF\Admin\Controller\Language->actionImport() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 350
  11. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 261
  12. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 113
  13. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 55
  14. XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2184
  15. XF\App->run() in src/XF.php at line 391
  16. XF::runApp() in admin.php at line 13
Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba hocam iyi calismar ben localhost calisiyorum xenforoogrenmeye calisiyorum dil paketini yukledigimde hem admin paneli hemde site ana sayfa acilmiyor localhostan kaynaklaniyor diye dusunuyorum. saygilar

Merhaba hocam iyi calismar ben localhost calisiyorum xenforoogrenmeye calisiyorum dil paketini yukledigimde hem admin paneli hemde site ana sayfa acilmiyor localhostan kaynaklaniyor diye dusunuyorum. saygilar
Aynen dosya tam olarak yüklenmiyor yarım kalıyor,sunucu yapılandırmadı gereklidir.

Sunucu yapılandırması için bir yönlendirme yapamam,birde sunucu değil local belki LaDezs LaDezs yardımcı olabilir.

eTiKeT™ eTiKeT™ abi türkçe yamayı kurarken bu hatayı alıyorum özel mesaj ile bilgilerim vardı bir bakarmısınz rıca etsem

XF\Db\Exception: MySQL query error [1366]: Incorrect string value: '\xF0\x9F\x98\x89\x0A' for column 'phrase_text' at row 1 in src/XF/Db/AbstractStatement.php at line 228
  1. XF\Db\AbstractStatement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 196
  2. XF\Db\Mysqli\Statement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 77
  3. XF\Db\Mysqli\Statement->execute() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 94
  4. XF\Db\AbstractAdapter->query() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 221
  5. XF\Db\AbstractAdapter->insert() in src/XF/Mvc/Entity/Entity.php at line 1463
  6. XF\Mvc\Entity\Entity->_saveToSource() in src/XF/Mvc/Entity/Entity.php at line 1195
  7. XF\Mvc\Entity\Entity->save() in src/XF/Service/Phrase/Import.php at line 57
  8. XF\Service\Phrase\Import->importFromXml() in src/XF/Service/Language/Import.php at line 121
  9. XF\Service\Language\Import->importFromXml() in src/XF/Admin/Controller/Language.php at line 316
  10. XF\Admin\Controller\Language->actionImport() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 350
  11. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 261
  12. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 113
  13. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 55
  14. XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2184
  15. XF\App->run() in src/XF.php at line 391
  16. XF::runApp() in admin.php at line 13
bu hata devam etmekte üstad türkçe dosyayı yükleyemiyorum eTiKeT™ eTiKeT™

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.