Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XenForo 2.1.4 için Türkçe dil paketi

Türkçe Yama XenForo 2.1.4 için Türkçe dil paketi 4.0.11

indirmek için izniniz yok

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2.1.3 için Türkçe dil paketi - XenForo 2.1.3 için Türkçe dil paketi,Türkçe yama

XenForo 2.1.4 Türkçe yama,Dil paketi
XenForo 2.1.4 Türkçe yaması, Türkçe dil paketidir.​
Xenforo 2.X.X değişiklikleri sürekli güncellenecek xenforo güncellemelerini takip ederek güncel Türkçe yama,Türkçe dil paketi sizlerin kullanımına sunulacaktır.​
Türkçe yama versiyon 4.0.11 Güncelleme içeriği
XenForo 2.1.4 Eklenen 1 Adet cümle tercüme...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

xenforo v2.1.4 sürümüne ihtiyacı olan varsa verebilirim. eTiKeT™ eTiKeT™ hazırladığı dil yamasınıda ekler kullanırsınız..
xenforo lisans fiyatları çok pahalı cuzip fiyatlarla satış yapana kadar free ye devam ..

ayn 160 dolar nerdeyse 1000 tl
O zaman gerçek FREE script kullanın arkadaşlar. (Ne zamandır kırık yazılıma FREE ismi veriliyor, bunu ayrıca merak ediyorum)

Ben yıllarca ücretsiz olduğu için SMF kullandım. Kimse size forum kurun diye baskı yapmıyor. Bu ekmek, su veya hava değil. Forum sahibi olmadan da hayat devam ediyor.

Lütfen FBEKER FBEKER kalkıp FREE aldı altında NULL, CRACK yazılım kullanımına burada haklı göstermeye çalışma veya çalışanlara destek olma.

O zaman gerçek FREE script kullanın arkadaşlar. (Ne zamandır kırık yazılıma FREE ismi veriliyor, bunu ayrıca merak ediyorum)

Ben yıllarca ücretsiz olduğu için SMF kullandım. Kimse size forum kurun diye baskı yapmıyor. Bu ekmek, su veya hava değil. Forum sahibi olmadan da hayat devam ediyor.

Lütfen FBEKER FBEKER kalkıp FREE aldı altında NULL, CRACK yazılım kullanımına burada haklı göstermeye çalışma veya çalışanlara destek olma.

haklısınız bu kuralı unuttum özürdilerim

FBEKER FBEKER bırakya dikkate alma bunu. ben bunun nasıl biri olduğunu çözdüm birşeyden çaktığı yok konuşur konuşur durur ancak.
gitsin gavurlara para yedirsin kendi milletine destek çıkmayan bir insandan hiçbirşey beklenilmez. çok yardımsever görünüyor ama hava civa. sataşacak yer arıyor biri buna fena tosluyacak böyle giderse.

FBEKER FBEKER bırakya dikkate alma bunu. ben bunun nasıl biri olduğunu çözdüm birşeyden çaktığı yok konuşur konuşur durur ancak.
gitsin gavurlara para yedirsin kendi milletine destek çıkmayan bir insandan hiçbirşey beklenilmez. çok yardımsever görünüyor ama hava civa. sataşacak yer arıyor biri buna fena tosluyacak böyle giderse.
Sana cevap yazmaya seviyem (şimdi sen bunu teknik seviye olarak algılarsın, o değil diğeri) ve buradaki konumum müsade etmiyor ne yazık ki sevgili arkadaşım.

netr0n netr0n Ve eTiKeT™ eTiKeT™ müsait bir zamanda sana gereken cevabı vereceklerdir, takipte kal lütfen.

Sana cevap yazmaya seviyem (şimdi sen bunu teknik seviye olarak algılarsın, o değil diğeri) ve buradaki konumum müsade etmiyor ne yazık ki sevgili arkadaşım.

netr0n netr0n Ve eTiKeT™ eTiKeT™ müsait bir zamanda sana gereken cevabı vereceklerdir, takipte kal lütfen.

İkiniz Tartışiyorsunuz Sizin Aranızda Bir Şey En İyisi Siz Aranızda Konuşarak Halledin

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.