Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo 2.1.3 Mobil background image sorunu ?

caca120

xFanatik
Kullanıcı
Bİlgisayar kısmında gayet güzel ve sorunsuz arka plan kullandığım kod extra.less şablonunda

.p-pageWrapper {
background-image: url(resimyolu);
background-repeat: no-repeat;
background-size: cover;
background-attachment: fixed;
}

fakat gel gelelim mobilde resim sanki çok zoomlanmış gibi kalite sıfır bulanık arka plan resmindeki hiçbirşey belli olmuyor sebebi nedir acaba şimdiden teşekkürler..
Forum: www.bonuslimani.com

Son düzenleme:
Eklediğiniz kodda sadece background-image: satırı kalsın gerisinin silin.

Kod:
.p-pageWrapper {
    background-image: url(arkaplan.jpg);
}

yine aynı mobilde sorun oluyo
Aynı kodu iki kere eklemişsiniz, onu da bulup silin.

Kod:
.p-pageWrapper {
    background-image: url(headerarka.png);
}

Aynı kodu iki kere eklemişsiniz, onu da bulup silin.

Kod:
.p-pageWrapper {
    background-image: url(headerarka.png);
}
hocam aynı koddan yok ayrıca yinede olmadı dediklerinizin hepsini yaptım ya mobilde yada pc de illa birinde sorun çıkıyo

Yanlış yapıyorsunuz. Tema özellikleri kısmından ekledğiniz kodları silin, o kodlar footere etki etmiyor.

Yanlış yapıyorsunuz. Tema özellikleri kısmından ekledğiniz kodları silin, o kodlar footere etki etmiyor.
hocam yani şuan büyük bi çelişki var ortada tema özelliklerinden ben kendim ekledim o kodları şuan dediğiniz şüpheye düşürdüm yinede denemedim kaldırınca resim kalktı yani bence siz bi yerde yanlış anladınız footera etki etmiyor dediğiniz kodlar şuan footerı şekillendirip arkaplanını ekliyor ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.