Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo 2.1.1 Rank Ve Terfi Sorunu

kado03

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Ustalarım Merhaba Kolay Gelsin. Başlıktada Belirttiğim Gibi Rank ve terfide bir sorun yaşıyorum.

Rank Kısmını Ayarladım Çalışıyor. Fakat Terfi Sisteminde Takılı Kaldım.

Mesela 5 Mesajdan Sonra Yeni Üye Rütbesi Ekleniyor 10 Mesajdan Sonra ise Üye Rütbesine Geçiş Yapıyor Fakat Sorunda Tam burda başlıyor.

5 Mesajda Gelen Yeni Üye rütbesinin Görünmemesini istiyorum 10 Mesaj Rütbesini alınca Yani Tek Rütbe Görünsün İstiyorum Bunu Nasıl Yaparım ?

Yardımlarınızı Bekliyorum Teşekkür ederim Şimdiden..

1. Rütbe 5 Mesajda Geliyor
2.Rütbe 10 Mesajda Geliyor Fakat 10 Mesajda Rütbe Geldikten Sonra 1. Rütbe Yani 5 Mesajda Gelen rütbe gözümesin istiyorum

Böyle bir mantık yok ki,siz sisteme diyorsunuz ki 5 mesajda X ranks göster 10 Mesaj olduğunda ise x gruba taşı ve Y rankını göster. Kısacası böyle bir mantık yok.
Sizin yapmanız gerek 10 mesaj grubunada aynı rank atamak olabilir ancak.
Tabi bu anladığımdan yola çıkarak verdiğim cevap. Çıkardığım diğer anlam ise bir kaç ranks alt altamı görünüyor acaba ?

Böyle bir mantık yok ki,siz sisteme diyorsunuz ki 5 mesajda X ranks göster 10 Mesaj olduğunda ise x gruba taşı ve Y rankını göster. Kısacası böyle bir mantık yok.
Tabi bu anladığımdan yola çıkarak verdiğim cevap. Çıkardığım diğer anlam ise bir kaç ranks alt altamı görünüyor acaba ?
Hocam Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Fakat Söylemek istediği tam anlatamadım sanırım.

Resimde gördüğünüz gibi Örnek 5. Mesaj sayısında gelen rütbe 2. Rütbe geldiğindede duruyor bende İlk gelen rütbe görünmesin 10. mesajda gelen rütbe görünsün sadece demek istemiştim

Ekli dosyalar

• t34.PNG
    t34.PNG
    4.1 KB · Görüntüleme: 3
Yani ilk gelen rütbe ( YENİ ÜYE )

Sonraki Gelen ( ÜYE ) RÜTBESİ

burda görünmemesini istediğim YENİ ÜYE Rütbesi yani üyenin tek rütbede görünmesi

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.