Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü xenForo 2.1.0 Manuel Reklam Ekleme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ibocum

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

Forumumu kurdum fakat normal resim kodu eklediğimde sorun yok fakat javascript kodu ekleyince bir hata oluştur hatası veriyor. Bende çözümü manuel eklemede buldum.

Bir öneriniz var mı? Nerelere eklersem reklam oraya yerleşir? Buranın admininin bir eklentisi var fakat sadece resim ekleniyor. O yüzden bilir birisinden haber bekliyorum.

teşekkürler,
iyi forumlar.

Direk şablonlara ekleyebilirsiniz,Şu konuya bir göz atın derim : ip ucu - XenForo-2 Reklam konumları nerelerelerdir? Görsel liste
Görsellerde vurgulanmış alanları şablonlarda aratırsanız ilgili alana ulaşabilirsiniz örnek olaran forum_overview_top
Ve sonuçda şöyle bir kod ile karşılacaksınız <xf:ad position="forum_overview_top" /> Bu kodu üstüne altına ekleyebilirsiniz.
xenforo_gen_tr_admin_php_templates_forum_overview_wrapper_1596_edit&style_id=1.png

Çözüm
Direk şablonlara ekleyebilirsiniz,Şu konuya bir göz atın derim : ip ucu - XenForo-2 Reklam konumları nerelerelerdir? Görsel liste
Görsellerde vurgulanmış alanları şablonlarda aratırsanız ilgili alana ulaşabilirsiniz örnek olaran forum_overview_top
Ve sonuçda şöyle bir kod ile karşılacaksınız <xf:ad position="forum_overview_top" /> Bu kodu üstüne altına ekleyebilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 6497

Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam. Normal reklam yöneticisinden ekleyince bir hata oluştur diyor. Bu da herhalde hostingimde bir modül kapalı o yüzden oluyor. Nasıl sistem yöneticisine bildirmem lazım?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.