Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo 2.0 dan 2.1 geçmek için destek.

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

GoktugHan

Kullanıcı
Kullanıcı
Şu anda xf 2 kullanıyorum ve açıkcası 2.1'e güncellemeye biraz korkuyorum. Tema ve eklentilerimin 2.1'de uyumsuzluk yaşayacağından korkuyorum. Böyle bir şey söz konusu olur mu? 2.1'e güncellersem eklenti ve temalarım sorun yaratır mı? Hepsi 2.0 için çünkü şu an. Eğer sorun olmazsa güncelleyeceğim.

Yavaştan eklentilerimin 2.1 versiyonlarını aramaya başlayayım. Hem o sırada bir çok tema hazırlanmış olur 2.1 için. İlginiz ve alakanız için teşekkürlerimi sunarım. İyi günler
Bakın ama bazılarını bulamayacaksınız. xF-2.1 kararlı sürümü çıktıktan sonra esas tüm eklenti ve TEMA’lar güncellenecek. Yazarların çoğu kararlı sürümü bekliyor şu an

Her yazılımda olan şeyler bunlar. Eğer düz mantıkla bakarsak xenforo 2'nin hiç çıkmaması lazımdı xenforo 1 ile devam edilirdi. Eğer sizin elinizdeki yazılım ihtiyacınızı karşılıyorsa 2.0.x sürümünde kalabilirsiniz :)

Her yazılımda olan şeyler bunlar. Eğer düz mantıkla bakarsak xenforo 2'nin hiç çıkmaması lazımdı xenforo 1 ile devam edilirdi. Eğer sizin elinizdeki yazılım ihtiyacınızı karşılıyorsa 2.0.x sürümünde kalabilirsiniz :)
Artık çok geç,çoktan geçtim 2.1'e :D Bir kaç eklenti sorun çıkardı fakat şu anda rahatım. Tek çözemediğim bölüm, ifadeler bölümüne tıklayınca açılmıyor. İfadelere bir kaç eski ifadeyi import etmiştim. Ondan mı bilmiyorum ama çözmem gerekli. Keşke bekleseydim ama çözerim zamanla.

Artık çok geç,çoktan geçtim 2.1'e :D Bir kaç eklenti sorun çıkardı fakat şu anda rahatım. Tek çözemediğim bölüm, ifadeler bölümüne tıklayınca açılmıyor. İfadelere bir kaç eski ifadeyi import etmiştim. Ondan mı bilmiyorum ama çözmem gerekli. Keşke bekleseydim ama çözerim zamanla.
Bunun sebebi tamami ile TEMA’nızla alakalıdır. Yani tamanızıda güncellemelisiniz.

Bende de çalışmıyor. like üzerinde mausla durunca ifaeler çıkması lazım
Sanırım eski versionda ifadeleri değiştirdiğimden oldu..

5973

Benim temam xf ile gelen tema default olan onuda güncelleyecekmiyiz? NAsıl?
Orjinal tema bile olsa eğer o kısmı etkileyecek düzenlemeler yaptıysanız yeni gelen versiyondaki güncellemeler sıkıntı yapabilir. Onun için orjinal tema dahil diğer kullandığımız temalarda da her zaman için bir alt tema oluşturup düzenlemelerimizi o alt temada yapmamız gerekir. ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.