Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo 2.0.7 Kullanıyorum Fakat Dil Paketi ve Tema Paketi Yükleyemiyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

premiumturkey

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar xenforo 2.0.7 sürümünü kullanıyorum ne dil paketi yükleyebiliyorum nede bir tema yükleyebiliyorum geçersiz xml dosyası hatası alıyorum sorun tam olarak nedir? Merhaba eTiKeT™ eTiKeT™ @netr0n LaDezs LaDezs

Çözüldü Xenforo 2.0.7 Kullanıyorum Fakat Dil Paketi ve Tema Paketi Yükleyemiyorum

Sayfayı inceledim sitenizdeki php ayarlarında sorun vardı. Yane hosting sorunu vardı. Log kayitlarini inceleme sonrasinda

Çözüm yolu olarak PHp sürümü 7.0.x yapıldı ve " display_errors " ile "file_uploads " aktif yapildi. Yeni dil tr yülemesi yapildi. Tema beta 1 adet denendi stabil çalışmakta : )
LaDezs LaDezs Hocam bendede şuan aynı sorun var dediklerinizi yaptım ancak çalışmadı yardımcı olurmusunz.
Çözüm yolu burada belirtilmiş :

Eğer siz yapamıyorsanız sunucu yöneticinize iletin çözüm bulacaklardır.

Çözüm yolu burada belirtilmiş :

Eğer siz yapamıyorsanız sunucu yöneticinize iletin çözüm bulacaklardır.
Hocam ikisinide açtım ancak olmadı. Sadece xml değil sitede konu olarak mesela zip dosyası ekliyeceğim bana verdiği mesaj şu : "Bu Dosya Sunucunuzun İşleyebilmesi İçin Çok Büyük" Ve Dosya 218 KiloBite

Şöyle yapın uygun başlık ile yeni bir konu açın ve oradan devam edelim. Bu konu ile karıştırmayalım içeriği.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.