Neler yeni
XenForo 2.0.5 Türkçe dil paketi

Türkçe Yama XenForo 2.0.5 Türkçe dil paketi 3.7.4

indirmek için izniniz yok

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2.0.5 Türkçe dil paketi - XenForo 2.0.5 ve XenForo 2.x.x için Türkçe dil paketi,Türkçe yamasıdır.

XenForo 2.0.5 Türkçe yama,Dil paketi
XenForo 2.0.5 Türkçe yaması, Türkçe dil paketidir.​
Xenforo 2.0.5 değişiklikleri sürekli güncellenecek xenforo güncellemelerini takip ederek güncel Türkçe yama,Türkçe dil paketi sizlerin kullanımına sunulacaktır.​
Türkçe yama versiyon 3.7.4 Güncelleme...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Ados

Yeni kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Hocam ben kurmak istiyorum ancak Processing ekranı gelmiyor sağ üst köşedeki 3 bar gifi çıkıyor bi' süre sonra kayboluyor öyle kalıyor. Diller kısmına Türkçe geliyor ama Türkçeyi varsayılan yaptığımda bütün site bembeyaz oluyor admin paneli de dahil :(

mkucuksari

Moderator
Yönetici
xF Mod
Web sitesi
www.altikanal.com
Hocam ben kurmak istiyorum ancak Processing ekranı gelmiyor sağ üst köşedeki 3 bar gifi çıkıyor bi' süre sonra kayboluyor öyle kalıyor. Diller kısmına Türkçe geliyor ama Türkçeyi varsayılan yaptığımda bütün site bembeyaz oluyor admin paneli de dahil :(
Şu konuya bakarsanız Uğur kardeşim alternatif bir çözüm öneriyor.

Çözüldü - Türkçe yama yüklerken hata

Ados

Yeni kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Yemin ederim 1 haftadır bu sorunu araştırıyorum çözemedim bu taktikle çözüldü, en sonunda Phrases kısmından kendim elle Türkçeleştirme yapacaktım ama sonunda Türkçe dili ekleyebildim. Çok teşekkür ederim beyler :D

mkucuksari

Moderator
Yönetici
xF Mod
Web sitesi
www.altikanal.com
Yemin ederim 1 haftadır bu sorunu araştırıyorum çözemedim bu taktikle çözüldü, en sonunda Phrases kısmından kendim elle Türkçeleştirme yapacaktım ama sonunda Türkçe dili ekleyebildim. Çok teşekkür ederim beyler :D
Rica ederiz. Sorunun sizde de dolaylı da olsa çözülmesine sevindik.

Gerçekten tuhaf bir problem. Biz de henüz net bir sebebini bulamadık. Konu ile ilgili araştırmamız devam ediyor.