Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo 2.0.12 Gece-Gündüz Modu nasıl eklenir?

RaptorS

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Aşağıdaki resimdeki gibi siteme gece gündüz modu eklemek istiyorum.
Xenforo 2.0.12 Kullanıyorum.

6657

Lütfen ne yapmam gerektiğini sırasıyla anlatınız.

• Beğen
Tepkiler: Sis

Nasıl yapılır ? Xenforo 2.0.12 Gece-Gündüz Modu nasıl eklenir?

Eklenti için teşekkürler. İş görüyor ama bunu buton haline nasıl getirebiliriz? Verdiğiniz eklentide zaman ayarlı olarak otomatik değişiyor. Bunu manüel yapmak istiyorum. Her kullanıcı butona tıkladığında ister gece ister gündüz moduna geçebilsin istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şu site başarmış bunu. Virgül Forum

Ekli dosyayı görüntüle 7617
Ekli dosyayı görüntüle 7620

O site de bu eklenti yok manuel yapılmış bir işlem bu. Şöyle yapacaksınız 2 tane temanız olacak gündüz temasında gece modu iconu olacak gece temasında gündüz modu iconu bu iconlara da temaların linkini vereceksiniz örnek gece modu için domainadi.com/misc/style?style_id=1 gündüz modu için domainadi.com/misc/style?style_id=2 style id'niz ne ise onu belirtmeniz yeterli.
  • Beğen
Eklenti için teşekkürler. İş görüyor ama bunu buton haline nasıl getirebiliriz? Verdiğiniz eklentide zaman ayarlı olarak otomatik değişiyor. Bunu manüel yapmak istiyorum. Her kullanıcı butona tıkladığında ister gece ister gündüz moduna geçebilsin istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şu site başarmış bunu. Virgül Forum

Ekli dosyayı görüntüle 7617
Ekli dosyayı görüntüle 7620

O site de bu eklenti yok manuel yapılmış bir işlem bu. Şöyle yapacaksınız 2 tane temanız olacak gündüz temasında gece modu iconu olacak gece temasında gündüz modu iconu bu iconlara da temaların linkini vereceksiniz örnek gece modu için domainadi.com/misc/style?style_id=1 gündüz modu için domainadi.com/misc/style?style_id=2 style id'niz ne ise onu belirtmeniz yeterli.

Çözüm
Verdiğiniz site sanki 2 tema kullanmış birincisi default gündüz olarak diğeri gece olarak kullanmış gibi. butona basınca tema değişiyor sadece

butonu da eklemek için php dosyası editlenmiş..

Teşekkür ederim tarif ettiğiniz şekilde yapıp Page Container'e ekledim. Sorun çözüldü.

Yazınızı görmemişim, bende yazmışım k.bakmayın..

• Beğen

netr0n netr0n hocam bu konuyu biraz daha açabilirmiyiz xf2 foruma gece modu eklemek istiyorum. Anlattığınızı tekrar tekrar okuduğum halde bi açıklık getiremedim kendimce :))

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.