Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 1'mi Yoksa 2'mi Sizce hangisi ?

Xenforo 1'mi Yoksa 2'mi Sizce hangisi ?

• XenForo 2

Oy: 155 75.2%
  • XenForo 1

Oy: 51 24.8%

• Kullanılan toplam oy
    206
merhabalar arkadaşlar vb 4 kullanıcısıyım şuanda memnunum Kasper Kasper hakan ağbinin önerisiyle
bu konuyu okumadan 1 hafta önce lisans aldım şimdi ise pişmanlık var lisansı daha sonra satarmıyım bilemiyorum
bi süre daha xenforo deneme yapıcam testlerim bittikten sonraki zaman içersinde karar veririm.
Neden pişmanlık var T trteam onu pek anlayamadım ?

Pişmanlık nedeni sadece bu konu ise bence sıkıntı etmene hiç gerek yok. Bu olayları birebir takip eden yeni bir Xenforo kullanıcı olarak, daha 2 hafta önce ben de yeni lisans aldım. Çünkü bu olaylar sonrasında çok büyük olumsuz bir değişim olmadı çok şükür. Destek veren arkadaşlarımız aynı şekilde burada ve diğer destek sitelerinde destek vermeye devam ediyorlar.

Hatta görebildiğim kadarı ile bu olayın en olumlu yönü, Türkçe özgün eklenti sayısında ciddi artış bile oldu.

Kısaca "Bizi öldürmeyen, güçlendirir" diyorum ya da "Her şerde bir hayır vardır"..... ;)

Neden pişmanlık var T trteam onu pek anlayamadım ?

Pişmanlık nedeni sadece bu konu ise bence sıkıntı etmene hiç gerek yok. Bu olayları birebir takip eden yeni bir Xenforo kullanıcı olarak, daha 2 hafta önce ben de yeni lisans aldım. Çünkü bu olaylar sonrasında çok büyük olumsuz bir değişim olmadı çok şükür. Destek veren arkadaşlarımız aynı şekilde burada ve diğer destek sitelerinde destek vermeye devam ediyorlar.

Hatta görebildiğim kadarı ile bu olayın en olumlu yönü, Türkçe özgün eklenti sayısında ciddi artış bile oldu.

Kısaca "Bizi öldürmeyen, güçlendirir" diyorum ya da "Her şerde bir hayır vardır"..... ;)

malesef türkiyede eklenti konusunda ciddi eklentiler kodlayan görmedim hepsi yabancı xenforo 2 de neredeyse tamamı ücretli
şimdilik vbulletinde kalmaya devam edicem.xenforo türkiye destek veren arkadaşlarımız dil konusunda ne kadar destek vericekler
eklenti sahibi hayır eklentimi xenforo.com haricinde paylaşamazsınız derse dil dosyasını vermiycez deniyor bu seferde
ingilizcesi kısıtlı birisi olarak ben sıkıntıya düşücem.

malesef türkiyede eklenti konusunda ciddi eklentiler kodlayan görmedim hepsi yabancı xenforo 2 de neredeyse tamamı ücretli
şimdilik vbulletinde kalmaya devam edicem.xenforo türkiye destek veren arkadaşlarımız dil konusunda ne kadar destek vericekler
eklenti sahibi hayır eklentimi xenforo.com haricinde paylaşamazsınız derse dil dosyasını vermiycez deniyor bu seferde
ingilizcesi kısıtlı birisi olarak ben sıkıntıya düşücem.

Türkçe yamalar konusunda bir sıkıntı yok,bir kaç kişinin dışında eklentileri Türkçe çevirmeye devam edeceğiz. Buna hiç kimse karışamaz o kadar uzun boylu değil ki zaten buna haklarıda yok.
Bu bir kaç kişide zaten Türkçe çeviremezsiniz deme hakkı yok bu tavrı biz aldık onlara karşı forumlarımızda sizin eklentilerine destek,ya size müşteri yönlendirmesi yapmayacağız diyerek.

Türkçe yamalar konusunda bir sıkıntı yok,bir kaç kişinin dışında eklentileri Türkçe çevirmeye devam edeceğiz. Buna hiç kimse karışamaz o kadar uzun boylu değil ki zaten buna haklarıda yok.
Bu bir kaç kişide zaten Türkçe çeviremezsiniz deme hakkı yok bu tavrı biz aldık onlara karşı forumlarımızda sizin eklentilerine destek,ya size müşteri yönlendirmesi yapmayacağız diyerek.
vbulletin Destek,Vbulletin Temaları ve Eklentileri indir de bu eklenti için dil dosyası istekte bulunulmuş siz çevirmemşiniz https://www.dragonbyte-tech.com/screenshots/50/37.png bende vb3 için çevrilmiş dil dosyasını örnek alarak çeviri yaptım dil hatalarımı ise zaman içersinde editledim uzun zamandır kulanıyorum vb4 kullandığım sürecede kullanıcam sitemizde vazgeçilmez eklentidir xenforo ya yine aynı kişi ücretli olarak vermiş peki dil dosyasını istesem ne dersiniz zaten Kasper Kasper xenforo 1 için istek yapmış TR Yama isteği - [dbtech] dragonbyte shop 5.3.0 istek yapmış bana xenforo 2 dil dosyası lazım istediğim özellikler varmı bilemiyorum detaylı incelemedim eklenti ücretli çünkü.

Yani yukarıda belirttiğim gibi bu kodlayıcının eklentileri için çeviri yapmıyoruz artık ne yazık ki.
vbulletinden xenforo geçtiğinde vbulletin bulunan bu eklentiye dair verileri alamazsınız bunuda belirteyim eğer öyle bir durumu söz konusu ise eklenti sahibi ile konuşun derim aksi durumda.sıfırdan bir shop kurmanız gerekecek.Tavsiyem ise benzer eklentiler var onlarada göz atmanız olacaktır.

Yani yukarıda belirttiğim gibi bu kodlayıcının eklentileri için çeviri yapmıyoruz artık ne yazık ki.
vbulletinden xenforo geçtiğinde vbulletin bulunan bu eklentiye dair verileri alamazsınız bunuda belirteyim eğer öyle bir durumu söz konusu ise eklenti sahibi ile konuşun derim aksi durumda.sıfırdan bir shop kurmanız gerekecek.Tavsiyem ise benzer eklentiler var onlarada göz atmanız olacaktır.
şimdilik vb den geçmek için bir sebeb bulamıyorum xenforo eklentileri ise yetersiz olduğunu düşünüyorum üyelerimiz için bu eklentiler olmadığında sorunlar olucak 11 senelik bir siteyiz kolay değil tüm sistemi bir anda yenilemek bir süre daha vb den yanayım hala umudum var vb den umarım yeni bir sistemle gelirlerde bizde xenforoya geçmek zorunda kalmayız.

XenForo 2, 1'in çok ötesinde, eklentilerin de çoğalmasıyla daha da yaygınlık kazanacak.

BU IPS yeni bir sistemmi nasıl bir şey IPS hakkında ayrıntılı bilgi veren link site yokmu ??

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.