Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo 1.5 sürümü kullanmaktayım ve 2 ye yükseltmek istiyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

sercanblk

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
3 4 kez denedim fakat sürekli bir hata alıyorum eklenti var diyor ama tamamını kaldırdım.
Bu işlemde bana yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba .. iyi forumlar

Bazı durumlarda eklenti yazarları uninstall komutu eklemiyor eklentilerine ve database tarafında kalıntıları oluyor. Phpmyadmin alanında eklenti kalıntılarına bir bakın derim.

Bazı durumlarda eklenti yazarları uninstall komutu eklemiyor eklentilerine ve database tarafında kalıntıları oluyor. Phpmyadmin alanında eklenti kalıntılarına bir bakın derim.
inceledim daha önce bir yetkiliyede danışmıştım ama araştır dedi bulamadım yani görmediğim birşey var büyük ihtimalle tekrar bi uğraşayım sağolun

Şöyle yapın başka bir dizine yeni bir 1.5 sürümü kurun. Sonra veritabanlarını karşılaştırarak kontrol edin. En azından eklenti kalıntılarını daha net kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca aldığınız hataları paylaşırsanız daha basit yardımcı olunabilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.