Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo 1.5.21 & XenForo 2.0.7 Released

Mobilde, Mesaj editorunde Kasma Olayinda
Gelisme Var mi.

Mobilde, Mesaj editorunde Kasma Olayinda
Gelisme Var mi.
Dediğin gibi inşallah bu kısımda düzelmiştir ama detaylarda bununla ilgili bir bilgi yok. Sadece localhost test ettiğim için de emin değilim ne yazık ki ?

Dediğin gibi inşallah bu kısımda düzelmiştir ama detaylarda bununla ilgili bir bilgi yok. Sadece localhost test ettiğim için de emin değilim ne yazık ki ?

Bununla Ilgılı Topluca Gerı Bıldırım Yapsak Olmaz mı.

Bununla Ilgılı Topluca Gerı Bıldırım Yapsak Olmaz mı.
XenForo official bir konu açılarak paylaşılabilir ama şahsen sıkıntıyı nasıl dile getireceğimi ben tam olarak tespit edemedim. Yani sorunu net olarak ortaya koyma kısmı ben de henüz net değil.

XenForo official bir konu açılarak paylaşılabilir ama şahsen sıkıntıyı nasıl dile getireceğimi ben tam olarak tespit edemedim. Yani sorunu net olarak ortaya koyma kısmı ben de henüz net değil.

aynen bunu ıngılızceye cevırmekte zorlanırız ozaman gorsel bır oge sunmak gerekır

ekran kayıt programı kullanmak gerek :p

zaten vıdeo ızlerse şak dıye anlar olayı.

Hello Xenforo developers!

We have a problem on xenforo with mobile.
When I write on rich text editor it is slowly writes.Can you look and fix this problem?

Bu nasıl?

Sikinti Bazen Yazarken Bazende
Silerken Ortaya Cikiyor

2.0.7 Guncelledim Bu Sabah Henuz Takilma Yasamadim.

biraz once farkettim yonetim haric
tum kullanicilarin dili ingilizce olmus
Varsalayilan dil tr oldugu halde
guncelleyenlerin kontrol etmesinde yarar var

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.