Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo 1.5.20 Beta 1 & XenForo 2.0.6 Beta 1 Released (Unsupported)

[XGT] Haberci

Kullanıcı
Kullanıcı
Beta versiyon olduğu için şu aşamada canlı forum ortamına kurulması tavsiye edilmiyor.

Kurulum sırasında yani ftp Upgrade dosyalarını gönderip, İnstall demeden önce şu aşamada forum arayüzünde bazı hatalar çıkabilir diyor Chris. Bu nedenle kurulum sırasında forumu inaktif duruma alıp, hataları görmezden gelin diye de ilave etmiş.
Demo ortamında bende herhangi bir hata vermedi.

Akşama demo ortamda kurup, biraz kurcalayalım :)

Son düzenleme:
Dün yedek almadan kurulum yaptım tüm siteyi sıfırladı. Aralıksız 48 saate yakındır eski yedeği kurmaya çalışıyorum o da olmuyor. Vel hasıl site güme gitti gibi ... Bu gece de uğraşmaya kurtarmaya çalışacağım inşallah en son aldığım yedeği kurabilirim. Bir ay önce yedek almıştım... Biz buna da razıyız bir ay öncesine dönebilsem yine kabul.....

Selam ve dua ile...

Dün yedek almadan kurulum yaptım tüm siteyi sıfırladı.
Az önce localhostta demo amaçlı upgrade yaptım. LaDezs LaDezs de kurdu. Her ikimizde de herhangi bir sorun çıkarmadı.

Sende farklı bir sorun mu var acaba ??

Dün hangi sürümü kurdun. Bu BETA 2.0.6 daha bugün yayınlandı çünkü.

Dün hangi sürümü kurdun. Bu BETA 2.0.6 daha bugün yayınlandı çünkü.

2.0.5 normalde upgrade yaptım ama her ne oldu ise tüm site sıfırlandı. Yani sitene ne bir konu ne de bir üye kaldı. Bu işlemide her zaman ki gibi yaptım yani dha önceleri nasıl güncelliyorsam aynı şekilde güncelledim ama bu sefer de herşey gitti. Bir ay öncesinin yedeğini de kuramıyorum.

eski db yi yüklemeye çalışıyorum ama bir türlü kabul etmiyor. data base leri böldüm denedim, bigdump.php denedim, vel hasıl baya farklı yollar denedim ama her seferinde

Internal Server Error
500
The cPanel Server operation timed out at cpsrvd.pl line 507, <GEN1182> line 10.

cpsrvd/11.58.0.32 Server at www.dinogretmeni.com

yukarıdaki hata ile yarıda kesiliyor. whm den tüm ayarları dosya boyutlarını en son seviyeye çıkardım ama yine olmuyor yine olmuyor...

Allah Allah...

Ekli dosyalar

• ddd.PNG
    ddd.PNG
    8.9 KB · Görüntüleme: 4
2.0.5 normalde upgrade yaptım ama her ne oldu ise tüm site sıfırlandı.
Yanlışlıkla tam paketi yüklemiş olmayasın ?

Elindeki yedek database ne ile aldın peki.

İstersen bir de localhostta dene. Database yedeklerini kesinlikle Cpanel üzerinden almıyorum. Alıyorum ilave olarak bir de mySQLDumper kullanıyorum. İstersen şu konuya bir bak. Belki işine yarayan bir şey çıkar.

Kullanım tekniği - XAMPP ile Localhost - PC'de Xenforo Kurulum ve Kullanımı

İlk söylemem gereken şeyi söylemeyi unuttum pardon. Büyük geçmiş olsun, inşallah sorunu çözebilirsin :(

Bu konuya bir el atan olur ve bize yardımcı olursa valla ne diyelim... Bol bol dua ederiz.

Anlayışınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Elindeki Database yedeğini neyle aldın peki ?

netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™ LaDezs LaDezs veya Ugur Ugur kardesimin belki fikri vardır.

Eğer database bana göndermende bir sakınca yoksa yarın Demo ortamında bir donmeyi deneyebilirim, varsa da hiç sorun değil, yanlış anlamam merak etme :)

Gardaş ne sorunu olacak, bırak data basayı sen iste sana tüm sitelerin artı whm root şifrelerini vereyim. Şuan itibariyle yönetim sayfasına girebildim, Tekrar upgrada yapıyorum. Sorun çözülmezse yine size dönerim.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Merhabalar, bana özelden whm root şifrelerini gönderin inşallah bir önceki db'yi silmemişsinizdir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.