Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenfero'da fake konu görüntülenmesi gibi bir eklenti var mı ?

ssmedyadanışmanlık

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar arkadaslar illegal olarak değil sadece foruma üye girmesi bakımından konu görüntülenmelerinin yüksek görünmesini istiyorum yani 30-40 kadar birşey yeterli bunun için bir eklenti varmı yada nasıl yapabiliriz.

Şimdiden teşekkürler

Ceyda Ceyda Komik olan nedir kardeşim ? özelden yazarmısın bir konusalım senle

Yok kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi böyle bir şey, o yüzden sesli güldüm say. Özellik bir şey yok.

Konu sayılarını daha yüksek gösterecek, içeriğe zengin havası verecek bir eklenti arasan da aynı tepkiyi verirdim muhtemelen :)

Yok kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi böyle bir şey, o yüzden sesli güldüm say. Özellik bir şey yok.

Konu sayılarını daha yüksek gösterecek, içeriğe zengin havası verecek bir eklenti arasan da aynı tepkiyi verirdim muhtemelen :)
Bu güzel acıklamanız için teşekkürler empati önemlidir. Ben 3 yıldır internetten kazanıyorum Takipçi satış sitemde vardı (SMM Panel) ve forumlara ticari konu açmak için üye olurken konu görüntülenmesi ve üyesi olmayan forumlara üye olmuyordum benim amacım sadece bu reklam parası için insanları kandırmak değil zaten reklam ödemelerini moderatörlerime dagıtıyorum.

Yani empati önemlidir. Ben olsam ne yapardım diyin ve ona göre sistemler uygulayın blackpoint blackpoint hocamız uzun zamandır benim forumumda keyfi olarak yardımcı oluyor ona sorabilirsiniz benim stratejilerimi. Ayrıca konusu geçmişken kendisine buradan cok teşekkür ediyorum :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.