Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Webhosting mail sistemi kurulumu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

sanjaytr

tpc.net.tr/forum
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://tpc.net.tr/forum
webhosting'ime xenforo kurulumunu yaptım. fakat girişte e posta onayı için mail gönderemiyorum üyelere. benzer bir sorun yaşayan ya da çözümünü bilen birileri varsa çok minnettar olurum

Gereksiz yere uğraşmayın, kurumsal e-posta hizmetlerinden yada google, yandex mail hizmetlerini kullanın.

Çözüm
Gereksiz yere uğraşmayın, kurumsal e-posta hizmetlerinden yada google, yandex mail hizmetlerini kullanın.
hostingimin kendi e posta servisi var zaten. Fakat

1707840050722.png
Ayarlarım bu şekilde olmasına rağmen ( hostingim tarafından yapmam gereken ayarlar bu şekilde olduğu söylendi ve kendim kullanırken çalışıyor)
1707840134996.png
ve bu ayarlardayken e posta gönderme testi yaptığımda başarılı oluyor fakat mail asla hedef mail adresine gelmiyor.

Not: sunucu içindeki farklı bir mail adresine örneğin [email protected] adresine gönderdiğim mail ulaşıyor. Fakat gmail'e gönderdiğim mailler başarıyla çıkıyor fakat ulaşmıyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.