Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Virgul Forum hangi yazi fontlarini kullanıyor?

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Bu yazı stillerinin tam olarak adi ney ? Foruma nasıl eklemeliyiz ? İstatistik özellikle forumla aynı yazı stili mi virgülnet forumdaki?

20191122_205424.jpg

Aynı olayı defaul temanızda da test,eğer ondada aynı ise yapcak bir şey yok sizin gözlerde bir sorun var demektir :D. Nırmal şartlar mobil yada pc için font boyutu değişmiyor belki temanızda öyle bir şey aypmış olabilirler ama sanmıyorum açıkcası.

• Gül
Tepkiler: Sis
Aynı olayı defaul temanızda da test,eğer ondada aynı ise yapcak bir şey yok sizin gözlerde bir sorun var demektir :D. Nırmal şartlar mobil yada pc için font boyutu değişmiyor belki temanızda öyle bir şey aypmış olabilirler ama sanmıyorum açıkcası.

Yok hocam maşallah gözlerde bi problem yok :D ateş ediyorlar diyebilirim :)))) fakat aynı yazı fontları verdiğiniz gibi Virgül de bir başka görünüyor benim temada mobilde bir başka görünüyor :) Virgülde biraz daha büyüklük ve kalınlık payı var gibi duruyo :):))

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.