Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Veritabanından üye eklemek

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

cengizhankaplan

Kullanıcı
Kullanıcı
Veritabanında sıkıntısız bir şekilde ekleniyor ekran1.PNG
sitede kullanıcı gözüküyor ama profiline tıklamaya çalışınca bu hatayı alıyorum.
ekran2.PNG

Tek tabloda tutulmayabilir bilgiler... Bağlı olduğu tablolar varsa onlarada giriş yapmak gerekebilir.. zaten manuel kullanıcı kaydı mevcut admin panelinde.. kodlarını incelemenizi tavsiye edebilirim..

Merhabalar. Kullanıcı adlarını panelden değiştirince "eski kullanıcı adları" kısmına bir girdi ekleniyor mu? Ya da veritabanından direkt değiştirsek yine bu kaydı girdi olarak kaydeder mi?

Özetle, kullanıcı adlarını veritabanından değiştirip "eski kullanıcı adları" kısmına bir girdi eklememesini istiyorum. Tecrübe eden birisi vardır diye düşündüm :)

Veri tabanına üye ekleyemezsiniz. Bir çok tablo ile ilişiklendirilmesi gerekiyor.

Veri tabanına üye ekleyemezsiniz. Bir çok tablo ile ilişiklendirilmesi gerekiyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.