Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Vbulletinden xenforo geçişte hata

hola

Kullanıcı
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar, xenforoya geçmeye karar verdim ancak sıkıntılar başladı hemen :)

Mysqli statement execute error : Duplicate entry '6' for key 'PRIMARY'

hatası alıyorum. Bunu vbulletindeki mesajları foruma aktarma aşamasında aldım.
Üyeleri vs. alırken sıkıntı yaşanmadı ancak mesajlarda böyle bir durum var.
Ne yapmamı önerirsiniz?

Yalnız şöyle birşey oldu üstad şuan üyeleri vs. aktarmıştım ancak şimdi idleri korumamayı seçmek için en başa döndüğümde yaptığım aktarmaları tekrar yapmamı istiyor script. Yeniden üstüne başlatsam bi sıkıntı olurmu? ne yapmalıyım

Yalnız şöyle birşey oldu üstad şuan üyeleri vs. aktarmıştım ancak şimdi idleri korumamayı seçmek için en başa döndüğümde yaptığım aktarmaları tekrar yapmamı istiyor script. Yeniden üstüne başlatsam bi sıkıntı olurmu? ne yapmalıyım

Xenforo için oluşturduğunuz database içeriğini silin. Yeniden bir kurulum yapın. Yani yeni bir DB ile devam edin kuruluma.

tamam çok teşekkür ediyorum
[doublepost=1498540275,1498486591][/doublepost]O sorun şuan için çözüldü yükleme başladı ancak devamlı 408 request time out'a düşüyor yükleme buna öneriniz varmı acaba, şöyle söyliyim dün 4 saatte %5 yüklendi anca... Napmamı önerirsiniz acaba? Galiba hostcuyla çözücez bu sorunu başka çare yok

Son düzenleme:
tamam çok teşekkür ediyorum
[doublepost=1498540275,1498486591][/doublepost]O sorun şuan için çözüldü yükleme başladı ancak devamlı 408 request time out'a düşüyor yükleme buna öneriniz varmı acaba, şöyle söyliyim dün 4 saatte %5 yüklendi anca... Napmamı önerirsiniz acaba? Galiba hostcuyla çözücez bu sorunu başka çare yok

Aynen oyle 408 hatası işlemci hatası olarak gelir aşırı kullanım olduğu için bu hatayı alıyorsunuz php ayarlarınsan değerleri yükseltmeyi deneyin anlık kullanım max allowed ve memory limit değerleri kendiniz düzenlemesini yapabilir seniz yapın olmazsa host sahibine müracatta fayda var

Destekleriniz için çok teşekkür ederim.
Siteyi taşıdım ancak url yönlendirmelerini yapamadım henüz.
Örneğin vbseodaki gibi kategorileri sadece kategori adı olarak link yapısında göstermek mümkünmü?
Örneğin rota filtrelerinden bir konuya girildiğinde siteadı/forums/baslik.33 yerine siteadı/ilgili kategori adı/33-baslik.html şeklinde link düzeni yapılması mümkünmü acaba?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.