Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Vbulletin eski linkleri yönlendirme (Xenforo)

mynameis

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Selamlar herkese,

Xenforo 1 serisi çıktığında Vbulletinden xenforoya geçiş yaptık. O zaman bir eklenti sayesinde geçişi sağlam bir şekilde yaptık. vbulletin kurulu iken vbseo kullanıyorduk. Vbulletin linkler sorunsuz şekilde xenforo 1.0 linklere yönleniyordu.

Şimdi xenforo 1 den xenforo 2.0'a geçtik. Vbulletin zamanından kalan linkler, yeni linklere yönlenmiyor.

Örnek:

siteismi.org/islami-onemli-konular/namaz-hakkinda-bilgi-40442/?t=40442

Bu link xenforo linklerine yönlenmesi gerekiyor. yaklaşık 10 yıllık bir forum sitesi olduğu için çok eski konular içerisinde vbulletin linkler verilmiş. Şimdi webmastertools'da hepsi hata vermeye başladı.

Eğer öyle olsa bir mantığı kalmaz bunu yapmanızın. Amcaç zaten o indexleri kayıp etmemek. vbseo olan linkleri hiç denemedim ne kadar vermli çalışıyor bilmiyorum.
Ancak şu makaledeki anlatım ile varsayılan vb4 linklerini sorunsuz yönlendire bildim ben : Kullanım tekniği - vBulletin 4 ve 5 linklerinizi Xenforo 2 nasıl yönlendirirsiniz?
Hocam ne yaptıysam yok olmuyor mutlaka hata veriyor.Yani bi türlü linke yönlendirmiyor.

Eger vbseo destekli linkler ise hata almanız gayet doğal bu anlatım sadece var sayılan vbulletin yapısınız yönlendirmek için yazılmıştır.

Şu konuya göz attınız mı?

Şu konuya göz attınız mı?

Aynen uyguladım.Eklentiyi kurdum. .htaccess de ekleme yaptım.Ama yönlenmiyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.