Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Varsayılan Metni Değiştiremiyorum?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ıSpartalı

Kullanıcı
Kullanıcı
Öncelikler merhaba sevgili XenForo üstadları. Ben okulum için bir forum sitesi kurmak istedim, kurdum ve bir tema ekledim. Daha sonrasında ise görselde de görüneceği üzere bu metni değiştirmek istedim. FileZilla'ya girdim ve index.php index.html xf.php dosylarını kurcaladım ancak bir sonuca varamadım. Untsitled.png m ve index.php index.html xf.php dosylarını kurcaladım ancak bir sonuca varamadım.

Öncelikler merhaba sevgili XenForo üstadları. Ben okulum için bir forum sitesi kurmak istedim, kurdum ve bir tema ekledim. Daha sonrasında ise görselde de görüneceği üzere bu metni değiştirmek istedim. FileZilla'ya girdim ve index.php index.html xf.php dosylarını kurcaladım ancak bir sonuca varamadım.Ekli dosyayı görüntüle 13088m ve index.php index.html xf.php dosylarını kurcaladım ancak bir sonuca varamadım.

Merhaba,

Xenforo ftp dosyalarının içeriğinde düzenleme yapamıyoruz malesef admin panel kısmına girip Görünüm ve diller > Tema özellikleri kısmında düzenlenmesi gereken bölüme girip düzenleyiniz.

Bencede bu temada,temaya ait tema özelliklerin alanında olmalı,yok ise widget bir göz atın. Yine yok ise tema özellikleri daha dikkatli inceleyin derim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.