Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Uzun imzalar için yardım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

boundless

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba,

İmza kısmına geniş resim ekleyenler için resmin belli bir kısmını gösterip devamını göster butonu veya resmi direkt küçültecek bir sınırlamayı nasıl ayarlayabiliriz? Forumda benzer bir şey gördüm html tablosu gibi aşağı inmeli şekildeydi fakat hoş görünmüyor.

Çözüldü Uzun imzalar için yardım

Temanızın extra.less ekleyeceğiniz şu kod ile bazı kontroller yapa bilirsiniz.

CSS:
.message-signature
{
     overflow: scroll;
     max-height: 200px; // imza alanı için en fazla yükseklik, eger bu yüksekliği geçer ise scroll çıkacak ve kapladığı yer küçülecektir.

.bbImage
    {
        max-width: 500px; // imzalara ekli resimler için en fazla genişlik. Eğer bunda büyük ise resim oto olarak bu sınıra çekilecektir.
        max-height: 500px; //imzalara ekli resimler için en fazla yükseklik. Eğer bunda büyük ise resim oto olarak bu sınıra çekilecektir.
    }
}

CSS:
.message-signature
{
     max-height: 200px; // imza alanı için en fazla yükseklik, eger bu yüksekliği geçer ise scroll çıkacak ve kapladığı yer küçülecektir.

.bbImage
    {
        max-width: 500px; // imzalara ekli resimler için en fazla genişlik. Eğer bunda büyük ise resim oto olarak bu sınıra çekilecektir.
        max-height: 500px; //imzalara ekli resimler için en fazla yükseklik. Eğer bunda büyük ise resim oto olarak bu sınıra çekilecektir.
    }
}

• Beğen
Tepkiler: Sis
Çözüm

CSS:
.message-signature
{

.bbImage
    {
    }
}
Teşekkür ederim fakat bu forumda estetik durmuyor. Bunun yerine daha estetik bir devamını göster çubuğu gibi bir şey yapılabilir mi acaba?

Hali hazırda yok yada ben görmedim ne yazık ki, üzerinde çalışmak gerekli.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.