Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Üyeliğin kapatalıması hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ADANA LI

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba, forumda özel mesaj yoluyla kimseyi rahatsız etmediğimi düşünüyorum ki özel mesajlaşmaya bu şekilde bir kural getirilmeside bence gerekli bir şey değil tabi ki takdir sizin saygı duyarım.

Üyeliğimin sonlandırılmasını rica ediyorum. Hayırlı geceler.

Merhabalar, özel mesaj kısıtlaması konusu bizim isteyerek aldığımız bir karar değildir. Belirli bir zamana kadar kullanıcılarımızın güvenliği için yapmak mecburiyetindeyiz.

Üyelik sonlandırılması konusuna gelecek olursak kuralımız şöyle;

• Her üyenin yalnızca bir hesabı olabilir. Üyelik, istenildiği anda iptal ettirilebilir. Üyelik iptali için forum yöneticilerine özel mesaj yoluyla ulaşmanız gerekmektedir. (10 mesajdan daha fazla mesaja sahip üyelerin üyelik iptali talep etmesi durumunda, sitenin teknik özelliklerinden ve forumda çöp mesaj barındırmak istememizden dolayı kişinin email adresi ve verdiği kişisel bilgiler silinir, hesabı pasif hale getirilir, mesajları sistemde tutulur)

Merhabalar, özel mesaj kısıtlaması konusu bizim isteyerek aldığımız bir karar değildir. Belirli bir zamana kadar kullanıcılarımızın güvenliği için yapmak mecburiyetindeyiz.

Üyelik sonlandırılması konusuna gelecek olursak kuralımız şöyle;

• Her üyenin yalnızca bir hesabı olabilir. Üyelik, istenildiği anda iptal ettirilebilir. Üyelik iptali için forum yöneticilerine özel mesaj yoluyla ulaşmanız gerekmektedir. (10 mesajdan daha fazla mesaja sahip üyelerin üyelik iptali talep etmesi durumunda, sitenin teknik özelliklerinden ve forumda çöp mesaj barındırmak istememizden dolayı kişinin email adresi ve verdiği kişisel bilgiler silinir, hesabı pasif hale getirilir, mesajları sistemde tutulur)
Mesajlarım kalabilir bugüne kadar giriş yaptığım tüm ip ve üyeliğimin yasaklanmasını rica ediyorum.

Tamamdır işleme alıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.