Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Üye sayısı

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

DHandsome

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://forum.iptvkalite.com
Merhabalar, sitemde toplam 61 kullanıcı gözüküyor fakat forum istatislikleri bölümünde hep yanlış gösteriyor, eklenti ile alakalı olabilir diye eklentiyi kaldırdım fakat gene de doğru göstermiyor bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

y7S_2fmSSGSAlFSXzCwt1w.png

0OP6H_0CSjSeMclZKu828Q.png

Silinen veya üyeliği aktifleşmemiş kullanıcılar da olabilir.

Merhaba, forum istatistikleri her gün belli bir saate otomatik olarak güncellenir. Bu sistem zamanlanmış görev olarak işler. Admin panelinde araçlar kısmında bulabilirsiniz. Eğer forum yazılımınızda bir problem yoksa, hosting sağlayıcınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yok hocam neyse bu problemim çok önemli değil, farklı bir problem sormak istiyorum aslında farklı bir başlıkta sormuştum cevap alamıştım bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim.

Sorunum şu; gizlemek istediğim içeriği ( link ) eklemek istediğimde tıklıyorum bir modal ekranı açıyor ve linki yapıştırıyorum, tamam dediğimde eklerken kendisi & ibaresini ekliyor, yani link içerisinde & bu geçtiği için otomatik olarak amp; ekliyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Örnek;
amp;password=reco&type=m3u_plus

Kullandığım eklenti : [MMO] Hide Bb-Code Content System

Bu konuda kimsenin fikri yok mu yada bu problem sadece bende mi oluyor? bu eklentiyi kullanan arkadaşlar illaki vardır?

Benim tahminimce bu eklenti kaynaklı değil, BB Code nin modals dan kaynaklı gibi geliyor. Modals ile açılan bir ikona tıkladığınız da açılan yere & eklerseniz gene aynı ibareyi ekliyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz acaba? eTiKeT™ eTiKeT™ hocamın bir bilgisi varmıdır ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.