Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Üye gruplarına konu başlığı değişim yetkisi kısıtlama

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

flash3606

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba çok aradım bulamadım ben normal üyelerin açtıkları konuların başlıklarını değiştirmelerini engellemek istiyorum bunun için bi eklenti olursa çok kullanışlı olur.ayrica böyle bı ayar varmi bilmiyorum ama yoksa bu da eklentiye dahil edilebilir.konu başlıklarına karakter sınırı da koyabilsek güzel olur. İyi forumlar

XenForo yapısı sadece konu düzenleme yetkisi ile kısıtlıdır. Buda konu içerik ve başlığını kapsar. Sadece konu başlığına kısıtlama getirmek gibi bir ayar, yapı ne yazık ki yok.
Bu ancak bir eklenti ile yapıla bilir ve böyle bir eklenti ben görmedim açıkcası. Bilenler var ise konunuza cevap vereceklerdir ;).

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.