Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Ultimate Postbit eklentisini çalıştıramadım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Nextena

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Ultimate postbit eklentisini aktif ettim ama gözükmüyor yardımcı olabilir misiniz?

Çözüldü Ultimate Postbit eklentisini çalıştıramadım

Özelden gönderdiğiniz bilgiler ile giriş yaptım. Eklenti gayet güzel çalışıyor. Sizin sorununuz şu mesaj alanı kullanıcı bilgilerini aktif etmemişsiniz.

Şöyle ki;

Admincp->görünüm ve diller->tema özellikleri alanından mesajlar alanına girdiğiniz de aşağıdaki alanları işaretleyip kayıt etmediğiniz de aşağıdaki görüntüyü göreceksiniz.

2.jpg

1.jpg

Eğer bu alanları seçip kayıt ederseniz de aşağıdaki görünümü görürsünüz..

3.jpg

4.jpg

Sorun eklenti ile değil sizin ayarları aktif etmemenizden kaynaklıdır.

Çözülmüştür.
Net olarak şunu belirteyim. Eklenti otomatik olarak bazı şablonlarda değişiklik yapmak ister. Ama değişim yapılacak kodlar bulunamaz ise yapamaz ve bu yüzden de çalışmaz.

Şimdi yapmanız gereken işlerler şunlardır;
Aşağıda adı geçen şablonların içerisindeki kodların tümünü ayrı ayrı bir TXT dosyası oluşturun ve dosya adını şablon ile aynı yaparak şablondaki kodları bu TXT içine ekleyin.​
Sonra o şablonlara sırası ile girerek üst sağda bulunan geri al butonuna tıklayarak şablonları geri alın.​
post_macros
message_macros
conversation_message_macros
Eğer bir sorun olur ise TXT olarak yedeklediğiniz şablonları tek tek geri kodlarını aynı şablonları eklemelisiniz.​

Özelden gönderdiğiniz bilgiler ile giriş yaptım. Eklenti gayet güzel çalışıyor. Sizin sorununuz şu mesaj alanı kullanıcı bilgilerini aktif etmemişsiniz.

Şöyle ki;

Admincp->görünüm ve diller->tema özellikleri alanından mesajlar alanına girdiğiniz de aşağıdaki alanları işaretleyip kayıt etmediğiniz de aşağıdaki görüntüyü göreceksiniz.

2.jpg

1.jpg

3.jpg

4.jpg

Çözülmüştür.

Çözüm

Şöyle ki;

Ekli dosyayı görüntüle 13873

Ekli dosyayı görüntüle 13874

Ekli dosyayı görüntüle 13875

Ekli dosyayı görüntüle 13876

Çözülmüştür.
İlginiz için teşekkür ederim :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.