Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Ücretli Sms Doğrulama ve Mavi Tik Eklentisi Yazdıracağım

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli dostlar, bu konum aslında tamamen yönetime ithafen açılıyor. :)

Piyasada sms doğrulama ve sms doğrulama ile mavi tik profil yapan eklenti mevcut. Fakat ben en son Övünç bey ile anlaşacaktım ama anlaşamadık. Aslında benim anlaşamam için adamın cevap vermesi lazım. Çarşamba hazır olur diyor, perşembe yazıyorum cevap vermiyor. Haftaya çarşamba yazıyorum yine cevap vermiyor ve ticareti gram hoşuma gitmedi.

İsteğim: Sms doğrulama eklentisi, fakat sms doğrulaması yaptığında (bir kutucuk olacak, orada şartlar ve kurallar olacak) ona tıklayıp kabul ettiği zaman doğrulanmış profil olacak, eğer tıklamaz ise gri tik olacak bu da sms doğrulama tiki olacak.

Benim en çok istediğim şeylerden bir tanesi, panelden direkt olarak kullanıcılara sms gönderebilmek. Xenforo panelinde bu eklenti içerisinde böyle bir şey olursa muhteşem olur. Çok fazla şey yazdım, farkındayım ama anlayanlar için oldukça basit ve kullanışlı bir eklenti :)

Böyle bir eklentinin ücreti ne olur acaba? Rica etsem özel mesaj ile bana gönderebilir misiniz?

SMS onayı olmadan mavi tik isterseniz onun da eklentisi var ücretsiz.

eTiKeT™ eTiKeT™, biliyorum bu eklentiyi daha önce gördüm ama yeterli olmadığını düşünüyorum. Satın aldıktan sonra birkaç düzenleme ve açık var mı yok mu kontrol edebilecek üstad arıyorum açıkçası. Büyük bir meblağ ayıramam bu eklentiye ama ihtiyacım da var açıkçası. Eklenti tam olarak tatmin etmiyor açıkçası.

eTiKeT™ eTiKeT™, biliyorum bu eklentiyi daha önce gördüm ama yeterli olmadığını düşünüyorum. Satın aldıktan sonra birkaç düzenleme ve açık var mı yok mu kontrol edebilecek üstad arıyorum açıkçası. Büyük bir meblağ ayıramam bu eklentiye ama ihtiyacım da var açıkçası. Eklenti tam olarak tatmin etmiyor açıkçası.
Şimdi eklentiyi ben sizin istediğiniz şekle çevirip 2,3 katına sizemi satayım bunu mu istiyorsunuz :) bence,Eklentide açık olduğunu sanmıyorum çünkü kullanıcıları var. Tavsiyem ise eklenti kodlayısına ulaşın ve ona yöneltin soru ve isteklerinizi derim ben. Piyasa olan tüm SMS eklentilerin tamamı bu eklentidir. Yani yeniden kodlandığını v.s düşünmeyin bu yüzden eklenti kodlayıcısından destek almanız,eğer uygun ise o zaman lisansı satın almanız sizin için daha saglıklı olacaktır.

eTiKeT™ eTiKeT™, bu durum sizler için geçerli değildir ama birçok yazılımcı "yaptığım eklenti ideal ve üzerine bir şey eklemek saçma" olarak bakıyor. Ciddiyim bu konuda, daha önce görüştüm ben. Hatta buranın adminlerinden bir tanesi de yakın dostum. Eğer bir iş yapılıyorsa insanın içine sinmesi gerekiyor, sizden satın aldığım tema (daha önce vBulletin işinde de olsun), indirdiğim eklentiler hep içime sindi. Ama bu eklentinin birçok düzeltilmesi gereken yer var, farkını vermek istememe rağmen ilgilenilmiyor.

Hımmm o zaman şöyle yapalım sen ne istediğini bana belirt yapabileceğim bir şey ise eklenti yazarı ile görüşeyim. İzin verir ise sen eklenti lisansını al ben istediklerini ekleyeyim. Sana ancak bu şekilde yardımcı olabilirim. Eklenti zaten yazılmış al sana rakip olsun diyerek bende bir eklenti yazman benim ilkelerime aykırı açıkcası. Ancak dediğim şartlarda olur ise sana yardımcı olurum umarımbu şekilde senin işinide görmüş oluruz.

eTiKeT™ eTiKeT™, görülmez mi hiç? :) çok teşekkür ederim. Ben arkadaş ile iletişime geçeceğim, domaine lisanslattıktan sonra da beraber çalışırız. Sonuçta kendi sitemin üzerinde satın aldığım eklentiyi geliştireceğiz, herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum?

Bu eklenti sahibine daha önce defalarca kez talepte bulunmama rağmen hiç bir yanıt alamadım çokta önemseyen biri değil gibi

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.