Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Türkiye planını öne çıkarmak istiyorum

PowerKing

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Sitem, Türklük, Türkiye üzerine kurulu. Anasayfayı, profili vs. Türklük üzerine şekillendirmek istiyorum. Neler yapabilirim, neler tavsiye edersiniz? Lütfen bilgilerinizi paylaşınız.

Açıkcası ben tam olarak anmaladım sorunu yada talebinizi.

• Gül
Tepkiler: Sis
Açıkcası ben tam olarak anmaladım sorunu yada talebinizi.
Sana özel mesaj atıyorum, yani sitemin alan adında Türk ibaresi olduğu için sitenin içinde Türk bayrağı ya da tasarımı gibi bir düzenleme yapılabilir mi diye düşündüm. Aslında anlatamadım yine nasıl anlatırım bilmiyorum.

Bu tarz değişimlr temami iile sizin hayal gücünüze kalmış. Ne kadar Türklük vurgusu yapmak isterseni o kadar yapabilirsiniz. Ama genel olarak bunu abartılması çok mantıklı değil sadece burda logoda gördüğünüz gibi bir bir Türk bağramızı ile zaten noktayı koduğumuzu düşünüyorum. Daha farklı farklı alanlarda bunu vurgulama gerek varmı bence yeterli.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.