Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Türkce Yama Kurarken Yarıda İptal Etim

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çözüldü Türkce Yama Kurarken Yarıda İptal Etim

Merhaba,

UPDATE xf_user SET language_id = 1;

Yukarıdaki sorguyu phpmyadmin üzerinden çalıştırarak seçili dili ingilizce yapabilirsiniz.
Merhaba,

Yukarıdaki sorguyu phpmyadmin üzerinden çalıştırarak seçili dili ingilizce yapabilirsiniz.

Çözüm
UPDATE xf_user nereden bulabilirim phpmyadmin den
Şuan mobil olduğum için maalesef ekran görüntüsü atamıyorum ancak size tarif edeyim.

Kullandığınız hosting kontrol paneli üzerinden phpmyadmine giriş yapın.

Forum sitenizin bağlı olduğu veritabanını seçin.

Üst menüde bulunan SQL butonuna tıklayın.

SQL sorgu bölümüne aşağıdaki vermiş olduğum sorguyu ekleyin.

Kod:

ve git butonuna tıklayın.

Umarım işinize yarar hayırlı geceler.

Şuan mobil olduğum için maalesef ekran görüntüsü atamıyorum ancak size tarif edeyim.

Kod:

Ben Tam Anlayamadım Forum sitenizin bağlı olduğu veritabanını seçin. Buradan Hangisini Sececegim 1682897839771.png

Kod:

1682897983841.png Buldum Fakat Şimdi Ne Yapacagım

Ben Tam Anlayamadım Forum sitenizin bağlı olduğu veritabanını seçin. Buradan Hangisini Sececegim Ekli dosyayı görüntüle 23272
Sol tarafta bulunan veritabanları dan üzerini karalamaşsınız ama sanırım en üstte olanı sitenize ait veritabanı gibi görünüyor onu seçerek üstte bulunan SQL alanına girip kodu ekleyip çalıştabilirsiniz. Yada teamviewer varsa iletebilirsiniz halledelim.

Sol tarafta bulunan veritabanları dan üzerini karalamaşsınız ama sanırım en üstte olanı sitenize ait veritabanı gibi görünüyor onu seçerek üstte bulunan SQL alanına girip kodu ekleyip çalıştabilirsiniz. Yada teamviewer varsa iletebilirsiniz halledelim.
dm den cpaneli Versem Halledebilme Şansınız Varmı?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.