Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Tüm konulara cevap verme eklentisi

Ferid ceferli

Banned
Yasaklı
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Selam
Ben tüm konularda konu acilarken secenek secmeden direkt cevap ver konuya bak sistemini nasil yapa bilirim?
Yardim edersenin sevinirim.

Selam
Ben tüm konularda konu acilarken secenek secmeden direkt cevap ver konuya bak sistemini nasil yapa bilirim?
Böyle bir eklenti varsa haberim olsun. Benim bildiğim böyle bir eklenti yok da olamaz da… Bot yazılımı olabilir mi orasını bilemem…

Ama o bot yazılımı için ayrı bir hosting ve ip numarası gereklidir tahminimce forumun bulunduğu yerde host edemezsiniz.

Selam
Şöylemi anladım acaba..
Yani yeni konu aç var anasayfada oraya basınca konuyu açmak istediğin kategorileri gösteriyor ilgili kategoriye konuyu açıyorsun..

Senin demek istediğinde aynı şekilde olsun ama konu başlıkları görünsün direk cevap yazsın diyorsun doğrumu anladım?

Konu içeriğini görmeden cevap yazmak oluyor bu bunuda ne manada eklenti yaparlar bilmiyorum.. eğer öyle ise gereksiz gibi duruyor ? gerçi konuya bak cevap yaz şeklinde demişsin... YENİ mesajlarda aynı işi görüyor sanki..

Konuyu bende tam olarak anlamadım niyeyse ama otomatik cevap verme eklentisinden bahsediyorsanız [tl] Thread Auto Reply

14E47040-4047-4546-8272-982923C28795.png

Ama hiç şaşırmadım 30 dolar olduğuna… ? Ben olsam 60 dolar derdim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.