Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Top 10 İstatistik 10 satır durumunun Gün sonrasında Kendi Kendine Azalması Nedeni ?

VasY

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
forumderyasi isimli yeni forumumun istatistik top 10 ' konu paylaşılmadığı zamanlarda 1 gün kaldığında kendi kendine 10 satır olan istatistik göstergem 8 5 4 şeklinde eriyerek azalıyor .. nedeni ne olabilir ? aynı hosting üzerinde toplum 3 adet site var .. hiç konu girilmeyen diger sitelerde bu sorunu yaşamadım.

Nasıl yapılır ? Top 10 İstatistik 10 satır durumunun Gün sonrasında Kendi Kendine Azalması Nedeni ?

Bu konum için
bu konudaki eklentiyi deniycem ben 2.2 kullanıyorum xenforo ama 2.1 kende yapıyordur ..
neyse eklentiyi güncelliyim bi :D ondan sonra geçsin gün çözüm oldumu olmadımı yazarım

Bu konum için
bu konudaki eklentiyi deniycem ben 2.2 kullanıyorum xenforo ama 2.1 kende yapıyordur ..
neyse eklentiyi güncelliyim bi :D ondan sonra geçsin gün çözüm oldumu olmadımı yazarım
Bunu kurdum ve kullanıyorum başarılı bir çalışma.

Çözüm
Evet çözüldü teşekkür ederim 2 gün'e ayarlıymış

çözüm linki dediğiniz konu .

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.