Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Toolbar kayboldu.

Hasann

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba sevgili dostlarim forumdaki yeni konu ac ve mesaj yaz bölümlerindeki toolbar kayboldu nasil geri getirebilirim?

toolbar.jpg

Merhabalar hasan kardeşim,
Xenforo yapısında teknik olarak bunu tettikleyecek bir sorun yok kesinlikle bunu etkileneyen varsayılan sistemin dışında müdehale edilen bir çalışma olmalı.
Yüksek olasılık ile bir eklenti yada tema kaynaklı bir sorun olmalı bunun tespiti için ise en basit yol şüpheli eklentilerden kurtulmak ve default temada denemektir. Ek olarak bunun için bir üst sürüme geçmeye gerek yok aslında, ayını sürüme yeni dosyalar ile upgrade yaparak sistemi yeniden yapılandıra bilirsin, çözerimi bu mümkün neden olmasın :).

Toolbar eklentisi varsa kapatip deneyin. 2.2x lerde çalışmıyor o eklenti.

yok abi herseyi denedim gene bir degisiklik yok. hatta tüm eklentileri kaldirdim öyle denedim gene ayni, güncelleme yaptim gene ayni.

Kardeşim üye oldum yetki verirmisin PC değilim ama bir göz atayım gözten kaçırdığın benim aklıma gelmeyen bir şey ola bilir belki.

Bendede oldu ayni sorun 2.2.x gecince.. Arkadasin dedigi Editor & bbcode manager eklentisini kaldirdim duzeldi.

Hasan,
İlk gördüğüm sorunlardan biri /admin.php?options/groups/tl_groups/ bu eklentide bir sorun var. Bazen eklentiyi kapatmak sorunları çözmüyor ne yazı kİ kaldırmak gerektiriyor.
[tl] Social Groups​
[tl] Social Groups - Wall​
Link Directory (LD2)​
Eklentileri istersen kaldırarak xenforo upgrade çalıştır. PC yok ne yazık ki, bu yüzden detaylı inceleyemiyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.