Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Thread title düzeltmesi nasıl yapılır

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

dreamfancy

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, çok araştırdım ama hiçbir yerde yok yardımcı olursanız gerçekten minnettar olurum. <3

Örneğin anasayfaya girince böyle gözüküyor. XenForo Türkçe destek, XenForo eklenti ve tema topluluğu
1577111628021.png

Bir konuya girincede mesela böyle gözüküyor Content description boşluklar var | XenForo bu şekilde nasıl yapabilirim? Sadece örnek vermek adına fotoğrafları kullandım umarım anlatabilmişimdir.
1577111689270.png

Content description boşluklar var | XenForo

bir konuya girince sadece Konu Örneği | XenForo

gibi yazsın istiyorum. Anasayfadaki yazı tamamen farklı olacak. Sadece konuya girince yazsın istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Sayfa içeriğine göre title değişim göstermektedir sayfa içeriği hakkında bilgi başlığını almaktadır,bunun için ilave bir yazılım,değişim gerekmiyor.

Hayır. Dediğimi yanlış anladınız hocam
Mesela siz bu konudasınız ya? Böyle gözüküyor demi?
Thread title düzeltmesi nasıl yapılır | XenForo Türkçe destek, XenForo eklenti ve tema topluluğu

İşte ben böyle gözüksün istiyorum
Thread title düzeltmesi nasıl yapılır | XenForo

Temanızın PAGE_CONTAINER isimli şablonunda bulun
HTML:
<title><xf:title formatter="%s | %s" fallback="{$xf.options.boardTitle}" page="{$pageNumber}" /></title>

Ve değiştirin;

HTML:
 <title><xf:title formatter="%s" page="{$pageNumber}" /></title>

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.