Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Terfi sisteminde ilk rank gitmeme sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinekiz

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Lisansız ürünlerimizi kullanım nedeni ile uyarıldınız ve uyarı puanı aldınız. Eğer dikkate almazsanız süresiz uzaklaştırılacaksınız!
Destek istenen forum
https://ko-yardim.com/
Merhaba forumumda ranklar konusunda şöyle bir sıkıntım var kıd.png örnek olarak "yeni üye" minimum 23 mesajı olunca "kıdemli üyeye"geçmesini istiyorum ve geçiyor ama resimde gördüğünüz gibi ama yeni üye rankının da gitmesini istiyorum lakin kalıyor. Forumda bu sıkıntıyı araştırdım ama sorunumu çözecek net bir cevap bulamadım. "ranks istifine izin ver" olayını kaldırınca düzeliyor ama farklı gruplarımda olduğu için örnek 1682188870821.png rank istifini de kapatmak istemiyorum. Bu konu hakkında yardımcı olabilirmisniz.

Çözüldü Terfi sisteminde ilk rank gitmeme sorunu

Siteye ait bir lisans maalesef bulunmuyor. Lütfen ilgili eklentileri ve temayı ya lisanslı hale çevirin ya da forumunuzdan kaldırın. Bu tarz sitelere maalesef destek sağlamıyoruz. Hesabınızın kapanmaması için bu işlemleri hızlandırmanız gerekiyor.

Konu kilit.
Merhaba bu konu hakkında bir video izlemenizi öneriyorum. Böylelikle sorularınızın cevabını hem alacaksınız hemde bilgi sahibi olacaksınız.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Hayırlı Bayramlar.

Merhaba bu konu hakkında bir video izlemenizi öneriyorum. Böylelikle sorularınızın cevabını hem alacaksınız hemde bilgi sahibi olacaksınız.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Hayırlı Bayramlar.
Merhaba o videoyu baştan sona izlemiştim. ama o video da sorumun cevabını bulamadım ne yazık ki.

Merhaba,

Sitenizde v5, istatistik plus, daha fazla göster eklentilerini kullanıyorsunuz. Profiliniz üzerinde bu lisanslarda sizde görünmüyor ?

Siteye ait bir lisans maalesef bulunmuyor. Lütfen ilgili eklentileri ve temayı ya lisanslı hale çevirin ya da forumunuzdan kaldırın. Bu tarz sitelere maalesef destek sağlamıyoruz. Hesabınızın kapanmaması için bu işlemleri hızlandırmanız gerekiyor.

Konu kilit.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.