Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Temam hakkında fikirleriniz?

ALBAT

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selam, F Fantros ile yaptığım temayı sizlere göstermek istiyorum fikirlerinizi ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

Video linki : tema

Öncelikle ortada bi emek olduğu için elinize sağlık tema olarak bakarsak bana göre hala sıradan görünüyor.

Şu acılan Tema Ayarları popup sayfasını keşke r10 a benzetmeseydiniz.

Ellerinize sağlık ben beğendim, yolunuz açık olsun bu konuda.

üreten ınsanı destekleme taraftarıyım her daim, ben tasarımı ve yazı fontunu begendım güzel ancak sunuda eklemek ısterım tema ozgun bir tema değil. ozgun olması anlamındada yaratıcılıgınız devreye giriyor. 1-2 tama ya bakıp tema yazmayın 15-20 tama yı detaylı ınceleyip kafanızda harmanlayın ve iyileştirmeler yapın.

duyuru bloklarında kı ıkonlar bıle x teması ıle aynı. ki 1000 lerce ıkon var. bu tip kucuk detayların toplamı temayı güzellestırır. başarılar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Sis
üreten ınsanı destekleme taraftarıyım her daim, ben tasarımı ve yazı fontunu begendım güzel ancak sunuda eklemek ısterım tema ozgun bir tema değil. ozgun olması anlamındada yaratıcılıgınız devreye giriyor. 1-2 tama ya bakıp tema yazmayın 15-20 tama yı detaylı ınceleyip kafanızda harmanlayın ve iyileştirmeler yapın.

duyuru bloklarında kı ıkonlar bıle x teması ıle aynı. ki 1000 lerce ıkon var. bu tip kucuk detayların toplamı temayı güzellestırır. başarılar dilerim.
Temanın özgün olmayan kısmı duyuru bloğu ve panel, duyuru bloğunu beğendiğim için ekledim değiştireceğim zaten. Onun dışında tamamen bize ait.
Archive: Buda önceki versionu.

Eline sağlık dostum,

Şahsi düşüncem sarı ve açık renklerin çok göze batması bana ilk başta kötü izlenim sundu. Header ve footer kısmındaki banner detayı gayet hoş ve siteyi fazla kasmamış.

Eğer temanın hızı yüksek ise tercih edilebilir.

Eline sağlık dostum,

Şahsi düşüncem sarı ve açık renklerin çok göze batması bana ilk başta kötü izlenim sundu. Header ve footer kısmındaki banner detayı gayet hoş ve siteyi fazla kasmamış.

Eğer temanın hızı yüksek ise tercih edilebilir.
Kod miktarını minimumda tutmaya çalışıyoruz.
Şuan bu durumda optimizasyonlar ile 90a kadar çıkabilir. (Mobil 60)
1630198151845.png

emeğine sağlık.. güzel

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.