Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Temalar İçin Lisans Almak Gereklimi?

ardaxs

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
İlk öncelikle merhabalar, bir forum sitesi açmak istiyorum ve bu sitemi v9 teması ile güzelleştirmek istiyorum ilk etapta bütçe kısıtlı olduğu için temayı satın almak istiyorum fakat bu temayı kullanmak için bir lisans satın almamız lazım'mı yoksa ilk etap için temayı satın almamız yetiyor'mu?

Gönül ister ki XenForo'yu lisanslı bir şekilde kullanın. w*r*z kurulumlarda temayı satın almanız durumunda kullanabilirsiniz.

Çözüm
bahsettiğiniz tema ücretli bir üründür, kullanmak için satın almanız gereklidir.

Yani sonuçta kırılmış bir yazılımdan bahsediyoruz. İçine shell dahil herşeyi koyabilirler. Projen büyüdükçe açıkların artacaktır. Bir anda uçar gider vs. Herşey olabilir yani.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.