Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tema Yükleyemiyorum.!!

KinSize

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar,
öncelikle herkese iyi forumlar dilerim.

Xenforo websiteme zenforo kuracagım fakat bundan önce "localhost" a kurdum. Düzenlemeleri ve kategorileri oluşturdum.
Fakat ne yaptıysam bir türlü tema yükleyemedim.
en az 10-15 tane tema indirdim dosyaları yüklüyorum ".xml" i import ediyorum ama aşağıdaki gibi çıkıyor tema
acaba biyerde hata mı yapıyorum bilemedim.

7895

netr0n'un youtube sayfasındaki video gibi baştan kurulum yaptım tekrar aynı hata oluşuyor.
"localhost" olduğu için olabilirmi diye geliyo aklıma

yardım ederseniz sevinirim.

iyi forumlar

Localhost ortamında nasıl bir kurulum yapıldığını, xampp, wamp vs hangisini kurduğunuzu kursanız bile configuration ayarlarınızı nasıl yaptığınızı bilemiyoruz. Ayrıca geliştirici değilsiniz localhost alanında neden xenforo kuruyorsunuz xenforo yazılımını sunucu ortamında kurup öyle test edin.

Localhost ortamında nasıl bir kurulum yapıldığını, xampp, wamp vs hangisini kurduğunuzu kursanız bile configuration ayarlarınızı nasıl yaptığınızı bilemiyoruz. Ayrıca geliştirici değilsiniz localhost alanında neden xenforo kuruyorsunuz xenforo yazılımını sunucu ortamında kurup öyle test edin.
wamp a kurdum en güncel olanını kurdum ama eğer localhost oldugu içinse çok iyi olcak normale kurdugumda düzelirse problem yok benim için :)
kendi teması gayet iyi durumda çıkıyor sadece ben yüklediğimde problem yaşıyorum.

normal sunucuda deneyip geri döneceğim

wamp a kurdum en güncel olanını kurdum ama eğer localhost oldugu içinse çok iyi olcak normale kurdugumda düzelirse problem yok benim için :)
kendi teması gayet iyi durumda çıkıyor sadece ben yüklediğimde problem yaşıyorum.

normal sunucuda deneyip geri döneceğim
Localhost'un özelliklerini ve hangi configrasyon ayarlarını olduğunu bilmiyorum. Lakin normal sunucuya yüklerseniz bu sorun ortadan kalkar, peki localhost'a kurduğunuz temanın dosyalarını 'normal' kurduğumuz gibi doğru yerlere yüklediniz mi?
Styles vs dosyalarını?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.