Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Tema yükleme | Child.xml ?

Respect

xFanatik
Kullanıcı
Selamlar arkadaşlar, Ben örnek bir tema yükledim, Style.xml Dosyasını biliyorum fakat, Child.xml Dosyası ile ne yapacağımı bir türlü anlamadım?
Screenshot_1.png
Yardımcı olabilirmisiniz?

child temayı ana temanın altına yuklıceksın yanı partner tema duzenleme eklemelerını chıld temada yaparsın ana tema olası guncellemede veya baska bır işlemde bozuldugunda ana teman sağlam kalır

Recovery mode gibi Halis Halis seni buranın yetkilisi yapak ? bişi diycem o geçen gördüğüm mavi header les şanlonu duruyorsa hiç bozmadan oldugu gibi at bana onu ? ben o renki tutturamam . Değiştirecem biarada . Dursun köşede haha

atayım nedemek VasY Charismax, bunu tema ozellıklerı header navıgasyon extra css alanına ekle
CSS:
background: linear-gradient(90deg, #0043a7 0%, #4781d7 100%);

atayım nedemek VasY Charismax, bunu tema ozellıklerı header navıgasyon extra css alanına ekle
CSS:
background: linear-gradient(90deg, #0043a7 0%, #4781d7 100%);
Bak bak bide yerini söylüyor :?
Eyvallah cidden renk hoşuma gitmişti hazır sende varken boşuna aramıyım tonu bulamadım sendendd istemedim açıkcası kendi zevkim diye . Teşekkür ettim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.