Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Tema yükledikten sonra istatistik hatası

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Güncel Tema yükledikten sonra istatistik hatası

Forumunuzda bir şekilde RM sistemi halen kalmış görünüyor. Eklentiyi kurun bence ve sonra tekrar kaldırın muhtemelen tamamen temizlenecektir. Nasıl oldu bu durum anlamadım ama aklıma gelene yöntem şu an için o sadece.
eee :D siz öyle diyince işkillendim genel bir tarama yapayım dedim.. site ikinci kurulu site olarak yeni olduğundan baştan sağma tema v.b free olarak yani demo olarak yüklemiştim.. siz haklısınız yani yanılmadınız .. demo tema içinde tema özelliklerinde

Resource Manager​

Styles for the Resource Manager

sekmesi var.. ama pasif eklentisi olmadığı için.. sanırım temanın orjinalini alırken entegre biçimde veriyorlar ondan olsa gerek..

Forumunuzda bir şekilde RM sistemi halen kalmış görünüyor. Eklentiyi kurun bence ve sonra tekrar kaldırın muhtemelen tamamen temizlenecektir. Nasıl oldu bu durum anlamadım ama aklıma gelene yöntem şu an için o sadece.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.