Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Tema yükledikten sonra istatistik hatası

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Güncel Tema yükledikten sonra istatistik hatası

Forumunuzda bir şekilde RM sistemi halen kalmış görünüyor. Eklentiyi kurun bence ve sonra tekrar kaldırın muhtemelen tamamen temizlenecektir. Nasıl oldu bu durum anlamadım ama aklıma gelene yöntem şu an için o sadece.
bir alt versiyon istatistik yükledim yine aynı hatayı veriyor eklentiyle alakası yok galiba daha öncede bu temayı kurmuştum.. site forumderyasi.com

Bu hata döngüsünü sürekli olarak mı veriyor ?
evet kullanıcı user yani mesela site zaten şuan boş oldugu için farketmesi kolay oluyor .. duran şekilde bir problem yok.. top 10 istatistik üzerinden konuya daldıgın zaman o hatayı veriyor.. tema şuan yüklü free bir tema zaten.. mesela kullanıcı seçmesinden kaldırdım problem yok.. ne zaman aktif ettim varsayılan yaptım hatayı kullanıcının hareketlerine göre veriyor top10 üzerinden konuya girince falan... bunu daha önce diger siteme kurmuştum problem yaşamamıştım .. ne değiştide böyle oldu diye düşünüyorum inanın anlam veremedim.. çok önemli birşey degil silerim temayı olur biter ama çalışıyordu.

birde şuna dikkat ettim 8 gün önce falanda aynısı oldu .. site boş oldugu için konu aktif paylaşım yapılmıyor daha yen filizleniyor anlıycanız... bu top 10 şuan göründüğü gibi 6 sıraya inmiş :D geçende 8 ' e inmişti... bunun bir açıklaması varmı acaba sorun sitedemi eklentinin bir getirisimi

O sanal makina ile alakalı birşey değilmi ? site üzerinde öyle bir sistem kullanmıyorum

abi senin bu sorundan yola çıkarak birşeye baktımda imunify ayarlarım hosting üzerinden blamer etkin... buda Resource Manager sisteminin çalışma prensipine denk geliyor sanırım.. birde aynı hosting üzerinden 2. kurulu site burası

Ekran görüntüsü_2021-03-06_21-58-34.png

ayarlarının birden fazla segmesindeki bazı değerleri pasif duruma getirdim.. Tema eklentiden hata vermeyi kesti .. ilginç :D çünkü yanlışım yoksa menager Resource Manager sanal sunucu mantıgında çalışıyor.. bu imunify'de ben linux lullandığım için özel bir tarayıcıdan siteye girmeye çalıştığımda beni engellemişti sunucu takas aktarım yazıyordu cloud linux yönlendirme gibi birşey yapıyordu..
alakasını tahminen kurdum şuan hata yapmıyor :S

Nasıl olur bilmiyorum ama Resource Manager sistemi görünüyor sitenizde.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.