Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tema özelliklerinde Mesajlar kısmı düzenlenmiyor

muratovski

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba,

Tema özelliklerinde mesajlar kısmında postbitte görülecek özellikleri açmaya çalışıyorum ancak kaydete tıkladığımda beklenmedik bir sorunla karşılaştık diye bir yanıt geliyor. Yüklediğim diğer temalardada aynı hata ile karşılaşıyorum. Acaba bu postbitteki özellikleri ftp deki bir dosyadan elle açıp manuel olarak düzeltmek mümkün müdür?

Teşekkürler.

Merhaba,

Tema özelliklerinde mesajlar kısmında postbitte görülecek özellikleri açmaya çalışıyorum ancak kaydete tıkladığımda beklenmedik bir sorunla karşılaştık diye bir yanıt geliyor. Yüklediğim diğer temalardada aynı hata ile karşılaşıyorum. Acaba bu postbitteki özellikleri ftp deki bir dosyadan elle açıp manuel olarak düzeltmek mümkün müdür?

Teşekkürler.

Ftp olarak düzenleme yapılmıyor. Bu tür hatalar xenforo'nun düzgün kurulmamasından veya eklentilerden kaynaklı olabilir.

Ben forumu 3 kere sildim yükledim bu hata yüzünden, yükler yüklemez denedim zaten yine hata veriyor.. Acaba hostingde ne düzenleme yapmak gerek?

Merhabalar M muratovski sorun bana hosting veya php sürüm ile alakalı geliyor.
bir kaç arkadaşımızda benzer problemleri hosting php sürüm değişimi ve hosting modülleri kontrolü sonrasinda
çözüme kavuşturduk. Php Modüllerinden " MySQLi, GD (with JPEG support), PCRE, SPL, SimpleXML, DOM, JSON, iconv, ctype, cURL,
fsockopen,exec,escapeshellarg,proc_open,popen, Set_time_out " yüklü olup olmadiğini kontrol ettiriniz :) 1 tanesi bile etkileyebilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.