Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tema mobil görünüm sorunu

alprly

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Screenshot_20201027-011510.png
Iyi gunler temam yukaridaki resimdede gorulecege uzere cok kotu duruyor mobil platformlara gore temami nasil duzenleyebilir/duzeltebilirim?

Açıkcası bun bulmak duruma göre kolay duruma göre zor. Temada tek noktada bunu bulmak için temayı alıp detaylıca bir incelemeli,hatalı kodu bulmalıyız. Sizinde tahmin edeceğini gibi zahmetli bir iş olabilir. Tavsiyem sonra yaptığınız işlemleri geri alın yada temanın güncel sürümü bulun. En uç ihtimal ile de temayı değiştirn derim ben.

Aynı problemi bende yaşamaktayım mobil şekli almak erine yazılar aşşağıya iniyor.

zahmetli olur yada olmayabilir emin değilim fakat bir şekilde düzeltmek istiyorum.

Acaba hangi dosyalardan hatayı bulmaya başlamalıyım?

Aynı problemi bende yaşamaktayım mobil şekli almak erine yazılar aşşağıya iniyor.

zahmetli olur yada olmayabilir emin değilim fakat bir şekilde düzeltmek istiyorum.

Acaba hangi dosyalardan hatayı bulmaya başlamalıyım?
hocam hiç uğraşmayın direk temayı değiştirin ben öyle çözüm buldum.
bu sorun genellikle eski temalarda ve sadece xml dosyası olanlarda oluyor
uğraşılmış temalarda saten bu sorun olmuyor genellikle olursada destek alabiliyorsunuz üreticisinden

hocam hiç uğraşmayın direk temayı değiştirin ben öyle çözüm buldum.
bu sorun genellikle eski temalarda ve sadece xml dosyası olanlarda oluyor
uğraşılmış temalarda saten bu sorun olmuyor genellikle olursada destek alabiliyorsunuz üreticisinden
Haklısınız farklı tema üzerinden devam . değerli yorumunuz için teşekkürler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.