Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Tema Güncelleme Hk.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli dostlar, xenforo gen tr üzerinde kullanmış olduğum temayı kendi sitemde de kullanıyorum. 2.1.6 güncellemesinden sonra temada da güncelleme oldu. Temayı indirdim, upload klasörünü ftp ana dizinine gönderdim. İçerisinde çıkan dil dosyası ve tema dosyasını nasıl yükleyip güncelleyeceğim sitede? Üzerine yazdırdım ama hata verdi temada (dil dosyası da ingilizce)

Eğer temanız ana tema olarak yükledi iseniz bunu güncellemek sizin için riskli olabilir. Açıcası temada kayde değer bir güncellemede yok sadece tek sablonda sürümden dolayı değişiklik yapıldı. Bunun için ise isterseni acp atın bana ayarlarınız bozlmadan çözeyim durumu.

Eğer temanız ana tema olarak yükledi iseniz bunu güncellemek sizin için riskli olabilir. Açıcası temada kayde değer bir güncellemede yok sadece tek sablonda sürümden dolayı değişiklik yapıldı. Bunun için ise isterseni acp atın bana ayarlarınız bozlmadan çözeyim durumu.

Tamamdır abi işin rast gelsin, bilgileri gönderdim ben sana DM'den :)

Güncellemelerde sorun yaşamamak ve temaya yapılan düzenlemeleri kaybetmemek için bu önemli konuyu her fırsatta dile getiriyoruz. Default tema veya farklı bir tema, farketmez, direk ana tema olarak kullanmayın, mutlaka bir alt tema oluşturarak kullanın. :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.