Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Tema eklerken beyaz ekran sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

KazutoS

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
http://gamerexe.com/
Merhaba yeni bir tema ekliyorum ve temayı anasayfadan değiştirince tamamiyle beyaz bir ekran oluyor ne yapmam gerekiyor. Hangi temayı eklersem ekliyeyim direkt beyaz ekran oluyor. 2.2.8 kullanıyorum.

Şöyle ki xenforo sürümümü yükselttim ve temalar çalıştı ancak eski datayı phpmyadmin den yedek alıp yeni dataya ekleyince "Şu an forum yazılımımız güncelleniyor ve bir süre içeriğe erişemeyeceksiniz üzgünüz, lütfen kısa bir süre sonra tekrar deneyiniz." Hatası vermeye başladı.
Şimdi bu yazıklarınız ile olay bambaşka bir duruma yöneldi ne yazık ki. Bu durum için çeşitli olasılıklar, veri tabanı taşıma hataları olabilir yada veri tabanında olan fakat FTP olmayan eklentiler olabilir.

Veri tabanın doğru taşındığına eminseniz veri tabanında var olan tüm eklentilerin dosyalarını FTP olduğuma emin olun ve /install/index.php?upgrade/ tarayıcınızda çalıştırıp sistemi bir güncelleyin derim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.