Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Tema’ da Kategori Daraltma İptal Etme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar ;

V2 tema da collapsible kategorileri daraltma özelliğini tamamen nasıl iptal ederim hangi şablondan halledebilirim acaba?

Çözüldü Tema’ da Kategori Daraltma İptal Etme

Merhaba hasannakyuz hasannakyuz kullandığın temanın şablonlar kısmında XGTSv2_genel.less var orayı inceledinmi ana kodlar orda birde XGTSv2_Tema1.less Tema2 Tema3 less kodları var XGTSv2_genel.less ten yaparsan hepsini kaldırır tema1 den kaldırırsan sadece o temadan kalkar 2 ve 3 lerden kalkmaz diye düşünüyorum bi dene istersen.
İnanırmısın tüm temalarını kullandım kusursuz, kusur olması kullanıcıyla alakalı, ben hiç sorun yaşamadım ne temasal nede eklentilerde. ama senin siteye giriş yaptım acayip kasıyor çok yüklenme eğer kurdurabilirsen sunucu sahibine söyle nginx kurulumu yapsın.
Benim sorunum tema ile alakalı değil, CLS sorunu ile alakalı bazı kodlar bu soruna neden oluyor cls değeri yüksek olunca da site Google da gerilere doğru gidiyor

Mesela aynı eklentiler aynı css kodları default tema da mevcut ama cls değeri 0

Şunu denermisin;
CSS:
.collapseTrigger:not(.button).collapseTrigger--block
{
    display: none;
}
Yada bu;
CSS:
.block-header .collapseTrigger:not(.button).collapseTrigger--block
{
    display: none;
}

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.