Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü tema da forumu açınca hata veriyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

CraftRosi16

Kullanıcı
Kullanıcı
merhaba royal temasını kullanıyorum bir kategoriden foruma basınca hata veriyor ama temayı kapatınca normal düz şeye geçince hata vermiyor sanırım temada sorun var ama nasıl giderebilirim
sitemin linki: papyonder.com
hata:Screenshot

bu butona basınca hata veriyor ama temayı kaldırınca aşadan düz temasız girince hata kalkıyor

Sizinde söylediğiniz gibi default tema da sorun yoksa temanızda problem var. Büyük olasılıkla w*r*z tema kullanıyorsunuz.

Sizinde söylediğiniz gibi default tema da sorun yoksa temanızda problem var. Büyük olasılıkla w*r*z tema kullanıyorsunuz.
abi peki temayı değiştirdim şimdide yüklediğim temada background var o background nasıl silebilirim eski temada yoktu kendim ayarlarda yapabiliyordum şimdi var nasıl kaldırabilirim kendi resmimi oraya koyabilirim

abi peki temayı değiştirdim şimdide yüklediğim temada background var o background nasıl silebilirim eski temada yoktu kendim ayarlarda yapabiliyordum şimdi var nasıl kaldırabilirim kendi resmimi oraya koyabilirim
AdminCP>Görünüm ve Diller > Temalar > Kullandığınız Temaya gelip Tema ve Özelliklerine tıklarsanız ordan Header ve Navigation kısmına gelip ayarlayabilirsiniz. Söylediğim ayarlar farklılık gösterebilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.