Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Telegram eklentisi kurulumu ve kullanımı

TH3PR3DAT0R

Aktif kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Site adresi: https://www.sinecenter.net

Sitemde telegram eklentisini kurdum fakat eklenti ayarlarından herşeyi yapmama rağmen istediğim teelgram kanalında her hangi bir kategoriye açılan bir konuyu otomatik paylaşım yapmıyor ya da ben yanlış yapıyorum tam anlayamadım nasıl işlediğini, acaba bu konuda bilgisi olan varsa aşamaları, kurulumu nasıl paylaşım yapıldığı vb yardımcı olabilir mi?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

T TH3PR3DAT0R eklentinin kurulumunu kendi forumumda yaptım sorunsuz çalışıyor hocam

Eklentinizden kaynaklı bir hata olabilir mi

T TH3PR3DAT0R eklentinin kurulumunu kendi forumumda yaptım sorunsuz çalışıyor hocam

Eklentinizden kaynaklı bir hata olabilir mi
Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Zannetmiyorum eklenti ile alakalı olduğunu aslında, peki aşamlaları anlatma şansınız var mı rica etsem. Belki ben bir yerde yanlış yapıyorum.

Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Zannetmiyorum eklenti ile alakalı olduğunu aslında, peki aşamlaları anlatma şansınız var mı rica etsem. Belki ben bir yerde yanlış yapıyorum.
Tool ismini verirseniz kurduğum ile sizinki aynımı bakıp ona göre aşamalarını anlatıyım hocam size.

Eklenti: Telegram Autoposting
Kurulu: eklentiyi kurup eklenti ayarları kısmına gelip gerekli yerleri doldurmanız yeterli. Eklenmesi gereken yerlerin altında nasıl yapılacağı yazıyor google çeviri ile türkçeleştirip adım adım yaparsınız.

Eğer bi sorun olursa yazarsınız hocam

Eklenti: Telegram Autoposting
Kurulu: eklentiyi kurup eklenti ayarları kısmına gelip gerekli yerleri doldurmanız yeterli. Eklenmesi gereken yerlerin altında nasıl yapılacağı yazıyor google çeviri ile türkçeleştirip adım adım yaparsınız.

Eğer bi sorun olursa yazarsınız hocam
teşekkür ederim . peki bu eklentiye nasıl ulaşabilirm ücretli mi temin ettiniz acaba ? Mesajımı düzenleyip devam ediyorum, eklentiye ulaştım fakat kurulum aşaması biraz kaırşık gibi. Acaba mümkünse yardımcı olma şansınız var mıdır ?

Baronofc Baronofc

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu eklentinin foruma bir katkısı bulunuyor mu ? Anladığım kadarıyla sitede açılan konuları ve yanıtları otomatik telegrama aktarıyor fakat bu sitemiz için zarar değil mi ? Zaten telegram bizim başımızın belası.. 😊

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.