Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Telefondan tabletten giriş yapılmıyor

Gsmfrm

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
521A89BA-99BC-47D5-8AF8-F891AC57C43D.jpeg 4A9CB565-63AD-4352-967F-D0C77F8EA2E4.jpeg

PC’den girişte sorun yok cep telefonu nda forumda giriş yaptığımda veya üye olmaya kalktığımda hata veriyor üstadlar ne yapmalıyım

Sunucu üzerinde firewall olabilir. Çok sık karşılaşılan bir durum olmasa da karşılaşılan bir durum.

Merhabalar Gsmfrm Gsmfrm bu sorun genellikle mod_security ve htacces ile karşımıza çıkmakta.
Kullanmış olduğunuz xenforo sürümü 1.5.x şuan kendi sitesi bile o sürümün desteğini kaldırmış durumda.
bu probleminizi çözmek adına size önerim 1.5.x sürümünden veri kaybi olmadan 2.2.x sürümüne geçmeniz yönünde.
İllede bu sürümü kullanmak istiyorsanız. Panel ve Sunucu incelemesi yapmak gerekmektedir.

Merhabalar Gsmfrm Gsmfrm bu sorun genellikle mod_security ve htacces ile karşımıza çıkmakta.
Kullanmış olduğunuz xenforo sürümü 1.5.x şuan kendi sitesi bile o sürümün desteğini kaldırmış durumda.
bu probleminizi çözmek adına size önerim 1.5.x sürümünden veri kaybi olmadan 2.2.x sürümüne geçmeniz yönünde.
İllede bu sürümü kullanmak istiyorsanız. Panel ve Sunucu incelemesi yapmak gerekmektedir.
1.5.9 sürümünü kullanıyorum üstad sorunu çözdük şuan stabil hiç bir sorun yok teşekkür ederim.

diğer forumda 2.2x sürümü kullanıyorum bu forum ilk göz ağrısı vazgeçemedim :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.