Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tarih görünümü

Mete_

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
xf2 de yazılan mesajlarda tarih görünümü 1 haftaya kadar gün olarak verilmekte örnek pazartesi saat 18:00 da yazıldı gibi
Bunu gün olarak değilde vbulletin de olduğu gibi Dün 1 gün önce 3 gün önce 1 hafta önce gibi yapabilirmiyiz yani gün isminin yerinebu şekilde olmasını istiyorum

Normalde bu şekilde
1.PNG

Ama ben böyle olmasını istiyorum .
1 Gün önce
2 Gün öce
1 hafta önce
hafta bittikten sonra zaten sadece tarih yazıyor

Bu mümkün değilse sadece tarih yazmasını sağlayabilirmiyiz? Mesaj veya konu nezaman yazılırsa yazılsın dirrek tarih görünsün.

• Beğen
Tepkiler: Sis
O formatı neden istiyorsunuz ki? Zaten Xf bu haliyle yalın bir anlatım yapmış..Dün 1 gün önce 'nin anlaşılır mantığı Pazar günü.. Bence gereksiz bir format algılaması..
Xf'nin tarih mantığı saniye olarak sorguluyor..Süper bir zaman çetelesi var..
Bunu özel amaçlı mı istiyorsunuz?

Yapılır ancak xenforo kodları düzenlemek gerekir.Bu işlem carbon paketinde var.Tarih sorgularını carbon paketindeki diffforhumans fonkisyonu ile değiştirerek yapılır ancak ne gerek var

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.