Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tab Menü Sorunu

sbryasin19

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar Navigasyon Yöneticisinden bir tane Tab menü oluşturdum
O menüye girdiğimde aktif olarak görünmüyor

1602270148879.png

Resimde Forumlar Gezilirken Forumlar Tab Menüsü Aktif Görünüyor
Ama benim eklediğim menü aktifleşmiyor
Yardım ederseniz sevinirim.

Bunun için eklenti yazmanız yada bir sayfa oluşturmanız gerekli. Aksi durumda forum içinde bir sayfayı ekledi iseniz ne yazık ki mümkün değil.

Bunun için eklenti yazmanız yada bir sayfa oluşturmanız gerekli. Aksi durumda forum içinde bir sayfayı ekledi iseniz ne yazık ki mümkün değil.
eklenti yazıyorum şuanda ama eklentide nasıl yapabileceğimi anlayamadım
eklendim bir adet tab menü oluşturuyor
ama o tab menüyü bir türlü selected durumuna getiremedim
şablon yapısı ile yapılıyor sanırım
tek sorunum bu kaldı
umarım bu konuda destek verecek bir arkadaş çıkar
xenforo resmi sitesindede bulamadım saatlerdir bakıyorum ama anlayamadım bir türlü.

Bunula ilgili bir makale bulmanız zor,xenforo kendi dökümanı ise evet ne yazık ki yetersiz. Peki eklenti yazarları nasıl ilerliyor ? Bizim eklentilerimize bakın ve bunlardan yola çıkarak yapıların çözün demekteler. Kısacası bunu yapmak için bir bilgi yok,benzer eklentileri indirip çözeceksiniz. Benim daha yaptığım (Premium) bir eklentide var idi çözmüştüm ancak inanın hiç hatırlamıyorum.

Bunula ilgili bir makale bulmanız zor,xenforo kendi dökümanı ise evet ne yazık ki yetersiz. Peki eklenti yazarları nasıl ilerliyor ? Bizim eklentilerimize bakın ve bunlardan yola çıkarak yapıların çözün demekteler. Kısacası bunu yapmak için bir bilgi yok,benzer eklentileri indirip çözeceksiniz. Benim daha yaptığım (Premium) bir eklentide var idi çözmüştüm ancak inanın hiç hatırlamıyorum.

Aslında yapıyorum ama mantıksız geliyor bana javascript ile style atıyorum olay çözülüyor.
Ama kendi özellikleri varken farklı bir seçeneğe yönelmek istemiyorum.
Yavaşlatmaması açısından en sonraya bıraktım. Eklenti bittikten sonra detaylı inceleyip çözmeye çalışacağım.
Burada paylaşırım Teşekkürler tekrar..

Doğru düşünüyorsunuz yapı buna müsaade ediyor ise neden öyle yapalım. Ama sıkıntı onu bulup çözmekte ne yazık ki.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.